Доставка води

Показано 1–20 із 150

Доставка води в Україні

Найбільший каталог операторів доставки питної води в Україні.

АКЦІЯ

В Україні гостро постає проблема якості води. Водопровідна вода не відповідає нормам питної, але люди продовжують її пити у сирому вигляді. Вживання такої води може спровокувати серйозні проблеми зі здоров'ям. Подбайте про якість питної води, почніть користуватися доставкою води в Україні. Таким чином ви збережете свою молодість, здоров'я та бюджет.

Якість води в Україні

Щороку якість води в Україні погіршується під впливом техногенних факторів. Джерела водозабору забруднюються, подальше очищення води на очисних станціях до кінця не справляється із цими забрудненнями. Найгірша якість води в південних областях країни. Стічні води підприємств, портів, забруднюють довкілля та роблять води непридатними для вживання. У західній частині України якість води дещо краща, оскільки основними джерелами водозабору є підземні свердловини. Однак таку воду не рекомендується пити без доочищення, адже вона має підвищений рівень мінералізації.

У центральному та східному регіонах також високий відсоток нестандартних проб води. Також варто врахувати той факт, що проходження води старими трубами погіршує її якість. У системі водопроводу роками накопичувалася іржа, різні механічні домішки, сміття, а також органічні речовини: віруси та бактерії. Щоб усе перераховане не потрапило до організму людини, не рекомендується пити сиру воду з-під крана. Де у такому разі взяти запас питної води? Ви можете самостійно фільтрувати воду чи скористатися доставкою питної води в Україну.

Переваги доставки води додому чи офісу

Сервіс доставки води додому або в офіс має кілька явних переваг:

 • Ви заощаджуєте свій час, замовлення води займає не більше кількох хвилин. Вам більше не потрібно витрачати час на те, щоб сходити купити або набрати воду в джерелах.
 • Забудьте про те, як ви носили важкі бутлі самостійно. Тепер за вас це робитимуть кур'єри служби доставки. Вони занесуть необхідну кількість води на будь-який поверх.
 • Користуючись послугами служби доставки води, ви заощаджуєте свій бюджет. Компанії пропонують вигідні умови співпраці, знижки на продукцію за умови замовлення від двох одиниць та більше. Як правило, вода в роздріб коштує дорожче.
 • Наявність перед очима бутля з водою вдома або в офісі спонукатиме вас пити більше протягом дня. Таким чином легше дотримуватися водного балансу. Домовтеся про регулярність доставки води, щоб вона завжди була в достатній кількості та у вільному доступі.

Як вибрати компанію з доставки води

В Україні станом на 2021 рік працюють понад 130 операторів з доставки води, і це число безперервно зростає. Серед усієї різноманітності брендів складно вибрати відповідний. Декілька порад, які допоможуть вибрати компанію з доставки води в Україні:

 1. Запитайте у друзів або хороших знайомих, якою доставкою користуються вони та чому, вивчіть відгуки в інтернеті.
 2. Знайдіть повний список операторів доставки води у вашому місті. Це зручно зробити на сайті «Аквагід».
 3. Визначтеся з ціновою категорією, типом води.
 4. Переконайтеся, що компанія доставляє воду саме до вашого району і вам підходить графік роботи.
 5. Зупиніть вибір на одній компанії та зробіть своє перше замовлення.

Якщо ви залишилися незадоволені співпрацею з обраною компанією, не засмучуйтесь. Виберіть іншого оператора доставки питної води в Україні, тобто повторіть пункти зі списку.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» – це маркетплейс, який вирішить будь-яку проблему, пов'язану з якістю води. Тут зібрано повний каталог операторів доставки води в Україні. Вам більше не потрібно вивчати кожен сайт окремо, всю необхідну інформацію зібрано в одному місці. Від вас потрібно тільки ввести місто доставки та вибрати найбільш слушну пропозицію. У нас ви швидко визначитеся з вибором завдяки якісним фото, актуальній інформації від виробника, цінам та акціям.

Також на сайті ви можете вибрати та придбати інші товари: кулери для води, фільтри для води та насосні станції. Кулери для води полегшать налив та зберігання води у бутлях 18,9 л. За допомогою фільтрів легко покращити якість води. Насосні станції забезпечать водою приватні будинки та невеликі виробництва. «Аквагід» – ефективний інструмент для пошуку питної води в Україні та супутніх товарів. Оцініть самі усі переваги цього сервісу.

Типи води

Є кілька видів питної бутельованої води 18,9 л: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Саме їх ви можете придбати на сайті «Аквагід»:

 • Артезіанська вода. Природна вода, яка видобувається з артезіанської свердловини. Її глибина може бути від 40 м до 400 м. Підземні басейни надійно захищені від негативних факторів навколишнього середовища. Після видобутку артезіанська вода проходить додаткове очищення, щоб довести всі показники до норми питної. Артезіанська вода не має вікових обмежень, вона підходить для щоденного вживання, приготування їжі.
 • Мінеральна вода. Цей тип також має природне походження. Вода природно насичується мінералами. Вона має унікальний склад, який позитивно впливає на організм людини. Також існує штучно мінералізована вода, яка насичується мінералами у лабораторії. Мінеральна вода призначена для щоденного вживання, проте може утворювати наліт під час кип'ятіння.
 • Очищена вода. Найбюджетніший тип питної води, якому віддають перевагу більшість українців. Вода з великих джерел водозабору або водопровідна вода, яка проходить додаткове багатоступеневе очищення. Таке ретельне очищення позбавляє воду всіх небажаних домішок, проте разом з ними йдуть і корисні компоненти. З усім тим, очищена вода призначення для пиття у сирому вигляді, вона не шкодить здоров'ю людини.
 • Джерельна вода. Природна вода з унікальним складом, яка не потребує додаткового очищення. Видобувається з поверхні землі, природними фільтрами виступають гравій та пісок. У джерельної води приємні смакові якості, вона смачна і корисна, швидко вгамовує спрагу, не набридає при тривалому вживанні. Вона по-новому розкриває смак звичних страв, холодних та гарячих напоїв.
 • Столово-мінеральна вода. Цьому типу води відповідає рівень мінералізації <1 г/л. Кількість мінералів і розчинних солей у такій воді більша, ніж у звичайній мінеральній. Таку воду часто вживають у профілактичних цілях. Вона позитивно впливає на травну, серцево-судинну, дихальну систему, опорно-руховий апарат. Столово-мінеральну воду можна пити щодня. Столові води із вищим рівнем мінералізації не рекомендується пити без попередньої консультації сімейного лікаря.

Як зробити замовлення

Як замовити воду в Україні на сайті «Аквагід»? Виберіть місто доставки, потім оберіть відповідну воду із запропонованого списку та натисніть кнопку «замовити». Кожне найменування води має окрему сторінку з коротким і більш докладним описом товару та іншою корисною інформацією. Ознайомтеся з нею, якщо ви сумніваєтеся у виборі, а потім натисніть кнопку «замовити». Сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора, де ви зможете вказати кількість бутлів та актуальні дані одержувача. Важливо! Оплата за воду здійснюється на сайті оператора або безпосередньо при отриманні готівкою.

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.