Доставка води
Новинки
Рекомендовані товари

АКВАГІД — ЧИСТА ВОДА У КОЖЕН ДІМ!

В Україні гостро постає проблема якості води. Природні джерела забруднюються під впливом техногенних факторів, старіє система водопроводу, виходить з ладу обладнання на місцевих очисних станціях. Тому не можна гарантувати нешкідливість централізованої води, артезіанської та колодязної. Тоді виникає резонне питання — де взяти чисту воду, яка не зашкодить здоров'ю? Для цього існують компанії з виробництва та доставки питної води.

Альтернативний спосіб — використання фільтрів для централізованого водопостачання. Вони бувають різних видів та конфігурацій. Насосні станції в комплексі з відповідним фільтром забезпечать якісною водою приватні будинки та невеликі промислові зони. Вирішити будь-яке питання, пов'язане з постачанням та якістю води вам допоможе «Аквагід»!

Опис картинки

Доставка води

Доставка води — сучасний спосіб забезпечити себе чистою питною водою. Це зручно, практично, не займає багато часу. У цьому розділі ви знайдете найбільший каталог операторів у вашому місті.

Кулери для води

Кулери для води — різноманітний асортимент апаратів для розливу води. Настільні або підлогові кулери використовують вдома в побуті, в місцях з великою прохідністю людей, наприклад, в офісах.

Опис картинки