7 результатів.
 1. SONYA

  Безкоштовна доставка
  від 60,00 ₴

Доставка води в Івано-Франківську: переваги доставки, типи води в бутлях

Івано-Франківськ належить до західного регіону України, який характеризується досить високою якістю питної води. Багато місцевих жителів використовують воду з-під крана, колодязів і бюветів, але на 100% не можна гарантувати, що тривале вживання такої води не позначиться на здоров'ї. Ми рекомендуємо пити бутельовану воду, якість якої підтверджена сертифікатами української або європейської асоціації бутельованих вод.

Якість води в Івано-Франківську

Не дивлячись на задовільну якість води в Івано-Франківську та області, є декілька нюансів, які змусять вас переглянути погляди на вибір питної води. Перед тим, як потрапити до вас у будинок, квартиру або офіс, вода проходить через мережу труб, вік яких вимірюється десятками років. За цей час в них утворилася іржа, осіли різні мікроорганізми. Щоб все це не потрапило всередину вас, не пийте сиру воду з-під крана. Деякі люди відстоюють її, але це лише частково покращує ситуацію. Кип'ятіння вбиває все те корисне, а саме природні мінерали, які спочатку були в воді.

Особливу увагу хочеться звернути на воду з колодязів і бюветів. Так, вона чиста від природи та містить мінерали, однак їх концентрація може перевищувати норму. Також в такій воді часто містяться важкі метали, які негативно впливають на роботу внутрішніх органів. Ви не можете бути впевнені в стабільно хорошій якості вашого джерела питної води. У той час як компанії з виробництва та доставки бутельованої води надають сертифікати якості та гарантують абсолютну безпеку для здоров'я людини.

Переваги доставки води додому або в офіс

Кожна людина хоча б раз у житті користувалася послугами доставки, це зручно і заощаджує час. Які переваги доставки води додому або в офіс:

 • Виключно чиста вода. Якість питної води від компаній з виробництва та доставки підтверджено сертифікатами.
 • Економія ресурсів. Вам більше не потрібно витрачати час на походи в пункти розливу, бювети тощо і носити важкі бутлі додому, в офіс. За вас цю роботу зроблять кур'єри служби доставки. Крім того, покупка одного бутля в роздріб вам обійдеться дорожче, ніж при замовленні від двох одиниць і більше.
 • Вигідні умови співпраці. Більшість компаній пропонує своїм клієнтам гнучку систему знижок, бонуси за залучення нових клієнтів, різні акції.

І найголовніше, чому ми рекомендуємо користуватися послугами доставки питної води — це турбота про себе і своє здоров'я. Витратьте заощаджений час на корисні заняття, проведіть більше часу з сім'єю або друзями.

Як вибрати компанію з доставки води

В Івано-Франківську є кілька компаній з доставки води. Як не помилитися з вибором? Скористайтеся наступними порадами:

 • Запитайте у знайомих, чия думка для вас є авторитетною, якою доставкою води вони користуються.
 • Знайдіть список всіх чинних операторів (це легко зробити на сайті «Аквагід»).
 • Зупиніть вибір на одній компанії, визначтесь, чи влаштовує вас ціна, графік роботи компанії.
 • Зробіть своє перше замовлення бутельованої води.

Якщо з першого разу вам не вдалося знайти підхожу компанію, не впадайте у відчай. Спробуйте продукцію інших брендів і зробіть свій остаточний вибір. Деякі компанії пропонують безплатно ознайомитися зі своєю продукцію — це прекрасна можливість вибрати найбільш прийнятну воду.

Чому обирають Аквагід

Замовити воду в Івано-Франківську дуже просто разом з «Аквагідом». Що являє собою сервіс? Це інтернет-каталог, де зібрані всі доступні оператори з доставки бутельованої води в місті. З нашим сервісом вам не потрібно вивчати всі сайти з доставки, ця інформація вже зібрана в одному місці. На «Аквагіді» завжди тільки актуальні ціни, короткий і розгорнутий опис товарів. Ми інформуємо користувачів про наявність акції на той чи інший товар, що дозволить заощадити ваш бюджет. Сайт «Аквагід» — це ефективний інструмент пошуку чистої питної води в вашому місті.

Типи води

Є декілька типів питної води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Вони відрізняються складом, призначенням і ціною.

Артезіанська вода. Видобувається зі свердловин різної глибини. Підземні басейни надійно захищені від негативного впливу факторів навколишнього середовища. Це чиста природна вода. Якщо аналіз артезіанської води задовольняє вимогам питної, то вона потрапляє в бутлі безпосередньо зі свердловини. В іншому випадку вода проходить додаткове очищення, щоб привести всі показники в норму. Артезіанська вода підходить для щоденного вживання в сирому вигляді. З нею по-новому розкривається смак страв і напоїв.

Мінеральна вода. Ще один природний тип води, який природним чином насичується мінералами. Така вода заповнює дефіцити в організмі та позитивно впливає на організм людини. Також існує штучно мінералізована вода. Вона збагачується мінералами штучно, в умовах лабораторії. Менш корисна, ніж природна мінеральна, але також підходить для щоденного вживання.

Очищена вода. Проходить багатоступеневе очищення, в результаті якого позбавляється від всіх шкідливих домішок. Разом з ними вода втрачає і корисні речовини, саме тому очищену воду часто називають «мертвою». Попри це, очищена вода не шкодить здоров'ю людини, вона підходить для пиття в сирому вигляді, приготування їжі та використання в інших побутових цілях. Не залишає нальоту при кип'ятінні. Відрізняється більш бюджетною ціною, в порівнянні з іншими типами води.

Джерельна вода. Природна вода, на відміну від артезіанської видобувається з поверхні землі. Така вода коштує на порядок вище інших, однак цьому є пояснення. У джерельної води унікальний мінеральний склад, це жива структурована вода, вона оздоровлює і омолоджує організм. Джерельна вода має приємні смакові якості, її приємно пити, не набридає з часом. Вона не вимагає додаткового очищення, потрапляє до споживача в первозданному вигляді та зберігає всі свої корисні властивості.

Столово-мінеральна вода. Має концентрований склад мінералів, розчинних солей. Використовується для профілактики або лікування багатьох захворювань, пов'язаних з дихальною і травною системою. Перед вживанням столових вод з високим рівнем мінералізації, потрібно звернутися за консультацією до лікаря. Тривале вживання такої води без контролю може порушити водно-сольовий баланс і погіршити роботу внутрішніх органів.

Як зробити замовлення

Щоб забезпечити себе запасом чистої води, виберіть один з сервісів доставки питної води в Івано-Франківську. Вгорі ви можете побачити список всіх доступних компаній. Виберіть найбільш прийнятну та натисніть кнопку замовити. Для полегшення пошуку, скористайтеся фільтрами на сайті. Ви можете впорядкувати воду за типом, об'ємом бутля, мінімальним замовленням або вибрати продукцію конкретної торгової марки.

Важливо! Після того як ви натиснете кнопку «ЗАМОВИТИ», сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора з доставки питної води. Там ви зможете залишити дані для замовлення та оплатити його (якщо ця опція реалізована на сайті виробника). Замовити воду в Івано-Франківську ви також можете за номером телефону. Актуальні номери можна знайти на нашому сайті на сторінці конкретного товару. Сервіс «Аквагід» максимально спрощує пошук і замовлення бутельованої води в вашому місті. Користуйтеся послугами «Аквагіда» і пийте тільки чисту воду від перевірених виробників.