8 результатів.
 1. Aqua Nice

  Безкоштовна доставка
  від 80,00 ₴
 2. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴

Доставка води у Чернівцях: поради щодо вибору оператора з доставки, типи бутельованої води

Доставка питної води — це популярний сервіс в багатьох містах України. Якщо ви все ще п'єте воду з-під крана, зі свердловини, колодязя або бювету, то пора задуматися про її якість та вплив на здоров'я. Оператори з виробництва та доставки води у Чернівцях гарантують високу якість води та відповідність нормам питної. Далі докладно про якість води в місті та де замовити воду у Чернівцях.

Якість води у Чернівцях

За даними місцевого водоканалу вода у Чернівцях відповідає всім санітарним нормам. Незалежний моніторинг західного регіону на предмет питної води показав, що в Чернівецькій області її якість задовільна. Визначена лише незначна кількість нестандартних проб, всього 5-23 %. Якість води в цьому регіоні в середньому вище, ніж в інших регіонах країни. Чернівці забезпечуються водою з басейнів річки Дністер і підземних джерел. Особливу увагу слід приділити артезіанській та колодязній воді.

У місцевій артезіанській воді міститься велика кількість марганцю. Вживання такої води може спровокувати захворювання печінки, адже саме в цьому органі накопичується речовина. Також в артезіанській воді багато солей жорсткості, які провокують захворювання опорно-рухового апарату. Найбільш проблемним показником колодязної води у Чернівцях є загальна жорсткість. Від цього можуть страждати печінка, нирки та навіть зубна емаль. Здавалось би чисті природні джерела нешкідливі для здоров'я організму, але така вода часто не відповідає нормам питної. Почніть користуватися доставкою води у Чернівцях, так ви будете на 100 % впевнені у високій якості води та відповідності всім санітарним нормам.

Переваги доставки води додому або в офіс

Послуги доставки в сучасному світі це зручний і практичний сервіс, який дозволяє економити наш головний ресурс — час. У доставки питної води додому або в офіс є кілька переваг:

 • Замовлення води займає всього пару хвилин, більше не потрібно витрачати час на походи в пункти розливу, бювети тощо.
 • Не потрібно самостійно носити бутлі, вага яких досягає 20 кг, за вас це зроблять кур'єри служби доставки.
 • Доставка води здійснюється в будь-яку точку, будь-то приватний сектор, багатоквартирний будинок, офісна або виробнича будівля.
 • Компанії з виробництва та доставки питної води пропонують своїм клієнтам вигідні умови співпраці: знижки при замовленні від двох і більше одиниць, на супутні товари, акційні пропозиції.

Як вибрати компанію з доставки води

У Чернівцях невеликий вибір операторів з доставки води, проте споживачеві все одно потрібно вибрати найбільш прийнятну компанію. Як це зробити? Скористайтеся наступними порадами:

 • Якщо вас влаштовує якість води в офісі, почніть замовляти її додому. У цьому випадку компанії часто роблять знижки на продукцію.
 • Запитайте у друзів, хороших знайомих, якою доставкою користуються вони та чому.
 • Знайдіть повний список операторів з доставки питної води у Чернівцях. Це легко зробити на нашому сайті.
 • Порівняйте компанії за наступними критеріями: тип води, ціна, наявність безкоштовної доставки, варіанти способів оплати, графік роботи, почитайте відгуки.
 • Зупиніть свій вибір на одній компанії та зробіть замовлення першого бутля.
 • Оцініть якість обслуговування, а також смакові якості води.

Якщо вам не вдалося з першого разу вибрати відповідну компанію, то не впадайте у відчай. У вас є можливість замовити воду у Чернівцях наступних торгових марок: «Вода Аляска»«Моршинська»«Два Відра»«Aqua Nice». Спробуйте кожну воду і тоді ви точно зможете визначитися з вибором.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — ефективний інструмент для пошуку питної води в вашому місті. Це свого роду каталог, який допомагає визначитися з вибором. У нас представлені всі чинні оператори у Чернівцях і інших містах України. Що допомагає швидше визначитися з вибором? Якісні фото товару, які дозволяють сформувати першу думку про бренд, актуальні ціни, акції, детальна інформація про товар від виробника. Ми працюємо безпосередньо з операторами, своєчасно оновлюємо інформацію на сайті. «Аквагід» зібрав все необхідне для ефективного пошуку бутельованої води в одному місці. Вам не потрібно окремо вивчати сайт кожного оператора, достатньо зайти на «Аквагід».

Типи води

Бутельована вода буває різних типів: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Всі перераховані типи відповідають нормам питної, однак вони мають різний мінеральний склад, відрізняються впливом на організм людини та ціною. Ознайомтеся докладніше з кожним видом і визначте для себе найбільш прийнятний. Типи питної води:

 • Артезіанська. Природна вода з підземних басейнів. Видобувається через артезіанську свердловину, її глибина може варіюватися в межах від 40 м до 400 м. Глибині свердловини відповідає свій геологічний період. Не дивлячись на те, що вода надійно захищена товщею землі, після видобутку вона проходить додаткове очищення. Це необхідно, щоб привести всі показники до норми питної. У артезіанської води приємні смакові якості, вона підходить для пиття в сирому вигляді, приготування страв та напоїв.
 • Мінеральна. Вода природного походження, в складі якої присутні мінерали. Така вода насичується мінералами природним чином. Природна мінеральна вода корисна, швидко втамовує спрагу, заповнює дефіцит мінералів в організмі. Також існує штучно мінералізована вода. Вона насичується мінералами в умовах лабораторії, менш корисна, ніж природна, але також підходить для щоденного вживання.
 • Очищена. Вода, яка проходить багатоступеневу очистку. Як правило, джерелом є централізоване водопостачання. Основні етапи очищення: грубий фільтр, тонкий фільтр, пом'якшення, знезараження, зворотний осмос. Компанії можуть змінювати або додавати етапи в багатоступеневу очистку. В результаті такого ретельного очищення, вода повністю позбавляється від всіх небажаних домішок. Але варто зазначити, що разом з ними зникають корисні компоненти. З огляду на низьку вартість, очищену воду вибирають більшість українців.
 • Джерельна. Природна вода, яка видобувається з поверхні землі, а не з її надр. На відміну від артезіанської, джерельна вода не вимагає додаткового очищення і відразу поміщається в бутель. У неї унікальний мінеральний склад, який позитивно впливає на організм людини. При тривалому вживанні джерельна вода здатна вивести всі шкідливі речовини. Вона має антиоксидантні властивості, дозволяє зберегти молодість і навіть збільшити тривалість життя. Має приємний смак, який не набридає з часом.
 • Столово-мінеральна. Вода з концентрованим складом мінералів, розчинних солей. Столова вода має рівень мінералізації < 1 г/л. Її можна пити щодня, протягом тривалого часу без спостереження у лікаря. Наявність солей у воді надає їй специфічний смак, вона добре освіжає. Столово-мінеральну воду часто п'ють для поліпшення травлення. Також вона позитивно впливає на серцево-судинну і дихальну систему. Столові води з вищим рівнем мінералізації потрібно пити тільки за призначенням лікаря.

Як зробити замовлення

Як замовити воду у Чернівцях на сайті «Аквагід»:

 1. Виберіть одну позицію зі списку у верхній частині сторінки.
 2. Натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ» відразу або перейдіть на сторінку товару з докладною інформацією. Після вивчення натисніть кнопку для замовлення.
 3. Сайт автоматично перенаправить вас на сторінку оператора для введення даних одержувача, кількості бутлів тощо.
 4. Ви також можете замовити воду за номером телефону.
 5. Прийміть своє замовлення у кур'єра і насолоджуйтеся чистою питною водою.