17 результатів.
 1. Aquadel

  Безкоштовна доставка
  від 50,00 ₴
 2. Авіта

  Безкоштовна доставка
  від 75,00 ₴
 3. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴
 4. Ефект

  Безкоштовна доставка
  від 80,00 ₴
 5. Сатіс

  Безкоштовна доставка
  від 90,00 ₴

Доставка води у Харкові: переваги доставки води, які існують типи бутельованої води

Втомилися носити воду з джерел або кіосків? Не витрачайте більше свого часу і сили на це заняття, скористайтеся послугою доставки води у Харкові. З нею у вас завжди буде достатня кількість чистої питної води. «Аквагід» об'єднав всіх операторів по доставці води на одному сайті, вам потрібно зробити лише пару кліків.

Якість води у Харкові

Постачання води у Харкові змішане: частина надходить в систему з поверхневих водойм, інша частина — з артезіанських свердловин. Одним з найбільших джерел забору води є річка — Сіверський Донець. Перед тим, як потрапити до вас у будинок, вода проходить ретельне очищення. В цілому якість водопровідної води у Харкові досить висока, в порівнянні з іншими містами України. Це підтверджують аналізи проб води. Кольоровість очищеної води обумовлена ​​поточним станом трубопроводів, жорсткість і лужність — наслідок якості річкової води. Перевищення показників норми не критичні, складають близько 10-15 %. Попри це, місцеві жителі часто скаржаться на запах хлору у водопровідній воді.

Інша справа зі свердловинними джерелами. Їх на території Харківської області шість і відповідно шість горизонтів. У такій воді виявлений високий рівень жорсткості та великий вміст заліза. Показники перевищують норму в 6 і 2 рази відповідно. Тривале вживання такої води може негативно позначитися на здоров'ї людини. Де в цьому випадку брати питну воду у Харкові? Існують спеціальні служби доставки бутельованої води. У сучасному світі подібна послуга має великий попит.

Переваги доставки води додому або в офіс

Ті люди, які хоча б раз користувалися доставкою води, гідно оцінили цей сервіс. Тепер вам не потрібно витрачати час на те, щоб набрати питну воду в бюветах або в магазинах, а після нести важкі бутлі додому. Завдяки службі доставки, у вас є можливість замовити необхідний об'єм і тип води. Ваше замовлення привезуть в вказане місце, якщо знадобиться, встановлять помпу або помістять в кулер. Таким чином ви економите свій головний ресурс — час.

Чому так важливо мати достатню кількість води у вільному доступі. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує для підтримки свого здоров'я вживати мінімум 30-35 мл чистої води на 1 кг ваги в день. Дотримання водного балансу дозволяє організму легше справлятися з навантаженнями. Почніть пити більше води та ви побачите приємні зміни в зовнішності й самопочутті. Не важливо, чи перебуваєте ви вдома або в офісі, наявність бутлі з водою буде сприяти більше пити та тим самим підтримувати високий рівень гідратації.

Як вибрати компанію з доставки води

У Харкові існує безліч конкурентних компаній з доставки води. У споживачів є вибір, але часто ми не знаємо якому оператору віддати перевагу, на що потрібно звертати свою увагу. Як вибрати компанію з доставки води у Харкові:

 • вивчіть весь асортимент компаній в місті;
 • проаналізуйте, чи підходить вам вартість за запропонований об'єм, склад води, графік роботи компанії тощо;
 • якщо сумніваєтеся, скористайтеся порадою друзів або знайомих, які користуються доставкою бутельованої води.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — повний каталог операторів з доставки питної води в вашому місті. Цей сервіс дозволяє ознайомитися з усіма пропозиціями в обраному регіоні, проаналізувати ціни. У нас тільки перевірені постачальники, які успішно зарекомендували себе на ринку. Якість продукції компаній з доставки відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Чому ще користувачі обирають сайт «Аквагід»? Ми оперативно оновлюємо інформацію від постачальників. Користуючись нашим сервісом ви завжди будете в курсі знижок та акційних пропозицій, що дозволить заощадити ваші гроші. Тепер вам не потрібно окремо моніторити сайти компаній з доставки води, вся інформація зібрана в одному місці. На «Аквагіді» ви за лічені хвилини можете вибрати та замовити питну воду з доставкою додому або в офіс. Також на сайті у вас є можливість вибрати кулерипомпи та насосні станції.

Типи води

Не вся вода однаково корисна для організму. Існують типи питної води, вони мають різне походження, смак, властивості. Одні підходять для щоденного, тривалого вживання, інші використовуються для профілактики/лікування і вимагають більш усвідомленого застосування. Які існують типи води:

 • Артезіанська. Саме цей тип води найчастіше вибирають споживачі. Артезіанська вода має природне походження, видобувається з підземних свердловин. Джерела у вигляді басейнів залягають на глибині від 200 м і більше. Така вода захищена від зовнішніх забруднювачів. Вона смачна і корисна, підходить для тривалого вживання — пиття і приготування страв.
 • Мінеральна. Також має природне походження. В її складі є корисні компоненти — мінеральні речовини, які позитивно впливають на організм людини, заповнюють дефіцити. Існує також штучно мінералізована вода, ці два типи не варто плутати. Така вода насичується мінералами в лабораторії. У неї приємні смакові якості, але вона менш корисна для здоров'я. При тривалому вживанні може порушити водно-сольовий баланс.
 • Очищена. Це вода, яка пройшла очищення від забруднень в умовах лабораторії. Її можна пити або використовувати в промислових цілях. Очищена вода позбавлена ​​не тільки від шкідливих компонентів, але і корисних. З цієї причини таку воду часто називають «мертвою». Її вживання не принесе шкоди організму, але і не поліпшить його.
 • Джерельна. Природна вода, видобувається не з підземних басейнів, а з поверхні землі. Джерельна вода не потребує додаткового очищення перед вживанням, природними фільтрами виступають пісок та гравій. Багато людей відзначають приємні смакові якості такого типу води.
 • Столово-мінеральна. Має більш концентрований склад у порівнянні зі звичайною мінеральною водою. Для тривалого вживання підходить тільки столова вода з рівнем мінералізації < 1 г/л. Вода з показником вище одиниці використовується для профілактики або лікування різних захворювань. Таку воду називають лікувально-столовою або лікувальною відповідно. Курс вживання цих типів води необхідно узгодити з вашим лікарем.

Як зробити замовлення

На сайті «Аквагід» легко замовити воду у Харкові. Скористайтеся нашими рекомендаціями щодо вибору продукції та після цього можна переходити до оформлення замовлення. Шукаєте конкретну торгову марку? Введіть її назву в пошуковому рядку, натисніть «знайти» і на екрані з'явиться вся доступна вода від цього бренду. Також можна скористатися фільтрами: торгова марка, тип води, об'єм бутля, мінімальне замовлення, ціна. У Харкові є доставка води наступних брендів:

Визначилися з вибором — тоді тисніть кнопку «замовити». Ця дія перенаправить вас на офіційний сайт компанії по доставці води, де вам необхідно буде ввести свої контактні дані. Якщо ви не хочете витрачати час на заповнення форми, то зробіть замовлення за вказаним номером телефону. «Аквагід» — ефективний сервіс, який дозволить швидко знайти відповідну компанію з доставки питної води у Харкові та інших містах України.