7 результатів.

Доставка води у Полтаві: якість води, переваги доставки, де та як зробити замовлення

Багато жителів Полтави та області не задоволені якістю питної води. Однією з причин є погіршення стану води в джерелах забору. Сьогодні є альтернативні способи забезпечити себе запасом чистої питної води. Йдеться про операторів з доставки питної води у Полтаві. Чому не слід пити воду з-під крана і яку компанію по доставці води вибрати ми розповімо далі.

Якість води у Полтаві

За останні роки значно погіршилася екологічна ситуація в джерелах водозабору в Полтавській області. У цьому регіоні здійснюється комбінований водозабір — з басейнів річки Дніпро та підземних вод. Аналіз проб в поверхневих джерелах встановив, що в них містяться різні хімічні речовини, які потрапляють у водойми зі стічних вод підприємств. Місцеві річки не мають дренувальної здатності, землі поблизу водойм заболочуються, підтоплюються, таким чином вони не можуть використовуватися в сільському господарстві. Проблема використання водних ресурсів стає гостріше з кожним роком.

Також водозабір здійснюється з підземних джерел. Багато людей переконані, що вся артезіанська вода чиста і корисна, але це не завжди так. Підземні води на території Полтавської області мають високий рівень мінералізації, тобто в ній містяться у великій кількості солі та органічні речовини. Тривале вживання такої води може негативно позначитися на здоров'ї людини. Варто відзначити, що на якість питної води також впливає застаріле обладнання на очисних станціях і стан труб. Очищена вода, після проходження старими трубами містить небажані домішки. Яку воду пити якщо не водопровідну? Спробуйте замовити воду у Полтаві з доставкою додому або в офіс.

Переваги доставки води додому або в офіс

Ті хто хоча б раз користувався послугами доставки, вже виділили для себе всі переваги. У доставки води також є маса переваг. В першу чергу, ви економите свій час, адже більше не потрібно самостійно ходити набирати воду в колодязях, бюветах, пунктах розливу і так далі. Достатньо витратити всього пару хвилин, щоб зробити дзвінок або залишити заявку онлайн. Не потрібно носити важкі бутлі (а вага повної тари 20 кг), за вас це зроблять кур'єри служби доставки.

Користуючись послугами компаній з доставки води у вас завжди буде запас свіжої води вдома або в офісі. Абсолютно не важлива адреса доставки, вам привезуть воду в строго вказане місце і в зручний час. Наявність води у вільному доступі буде мотивувати вас пити більше рідини протягом дня і таким чином дотримуватися водного балансу. Вже доведено, що рясне пиття чистої води допомагає зберігати здоров'я і продовжує молодість. Пийте тільки чисту воду і користуйтеся усіма переваги доставки води додому та в офіс.

Як вибрати компанію з доставки води

У Полтаві працюють кілька операторів доставки питної води. І у споживача можуть виникнути сумніви у виборі. Кілька порад, як вибрати відповідну компанію з доставки води в вашому місті:

  • Дізнайтеся, яку воду п'ють у вашому офісі або запитайте у знайомих, якою доставкою вони користуються і чому.
  • Знайдіть повний список компаній з доставки води в вашому місті. Це найзручніше зробити на сайті «Аквагід».
  • Виберіть одну компанію зі списку, переконайтеся, що вас влаштовує ціна, тип води, графік роботи компанії та інші ключові моменти.
  • Замовте свій перший бутель води та оцініть якість обслуговування.

Якщо вам не вдалося вибрати підхожу компанію з доставки води з першого разу, то не впадайте у відчай. У Полтаві працюють близько 6 операторів, тому ви завжди можете змінити виробника і компанію з доставки. Ви також можете спробувати всю продукцію, щоб вибрати відповідну шляхом порівняння. Багато операторів пропонують безплатно ознайомитися з продукцією або дають знижки, бонуси на перше замовлення.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — інструмент для швидкого пошуку питної води в вашому місті. Це свого роду каталог, в якому зібрані всі оператори з доставки води в Україні. Вам потрібно всього лише вказати місто доставки та «Аквагід» надасть вам повний список доступних компаній. Наш сайт максимально спрощує пошук і замовлення питної води. Тут ви знайдете якісні фото, які допоможуть сформувати думку про бренд, детальну інформацію про товар від виробника, тільки актуальні ціни та акційні пропозиції. Також на нашому сайті ви зможете придбати супутні товари та обладнання. Оцініть всі переваги сервісу «Аквагід» і зробіть своє перше замовлення прямо зараз.

Типи води

Бутельована вода буває різних типів. Залежно від типу, вона може мати різний мінеральний склад, по-різному впливати на організм людини. При виборі питної води обов'язково враховуйте цей параметр. Основні типи бутельованої води:

  • Артезіанська. Питна негазована вода природного походження. Видобувається з підземних басейнів. Глибина свердловини відповідає різним геологічним періодам. Артезіанська вода надійно захищена від техногенних факторів забруднення завдяки кільком шарам ґрунту. Часто артезіанська вода вимагає доочистки, щоб привести рівень мінералізації до стандарту якості питної води. У цього типу води прекрасні смакові якості, вона підходить для щоденного вживання. Не має вікових обмежень.
  • Мінеральна. Також є природною водою з більш концентрованим складом мінеральних речовин. Вода природним чином збагачується мінералами, заповнює дефіцити, в цілому позитивно впливає на організм. Є також штучно мінералізована вода, яка збагачується в лабораторних умовах. Вона менш корисна, ніж природна, але також підходить для щоденного вживання. Зважаючи на велику кількість мінералів і розчинних солей може утворювати наліт при кип'ятінні.
  • Очищена. Проходить багатоступеневу очистку, яка позбавляє воду від усіх небажаних домішок, а також деяких корисних речовин. У народі таку воду часто називають «мертвою», однак вона не шкодить організму людини. Очищена вода — це бюджетний тип, завдяки низькій ціні та доступності її вибирають багато українців. Її можна використовувати для пиття в сирому вигляді, приготування їжі, напоїв, в різних побутових цілях.
  • Джерельна. Вода природного походження, що видобувається з поверхні землі, а не з її надр, як мінеральна та артезіанська. Володіє унікальними властивостями та мінеральним складом. Це жива вода, вона не вимагає додаткового очищення, з цією функцією прекрасно справляються природні фільтри: гравій та пісок. Приємна на смак, швидко втамовує спрагу, при регулярному вживанні покращує здоров'я, омолоджує організм.
  • Столово-мінеральна. Цей тип води має низький рівень мінералізації < 1 г/л. Підходить для щоденного вживання. Часто використовується для профілактики різних захворювань, наприклад, пов'язаних зі шлунково-кишковим трактом, дихальною системою. Є столові води з вищим рівнем мінералізації їх вживання потрібно узгодити з особистим лікарем.

Як зробити замовлення

Замовити воду у Полтаві на сайті «Аквагід» дуже просто. Введіть назву міста і виберіть одну воду з наданого списку. Ви можете відразу натиснути кнопку «замовити» або відкрити сторінку товару з більш детальною інформацією. Після того як ви натиснете «замовити» сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора по доставці води. Саме там ви залишаєте дані одержувача і виконуєте оплату (якщо цей функціонал реалізований на сайті). Також у вас є можливість замовити воду за номером телефону. Обирайте чисту бутельовану воду на сайті «Аквагід» і будьте здорові!