24 результати — показ 1 до 20.
 1. Оазис

  Безкоштовна доставка
  від 99,00 ₴
 2. Таяна

  Безкоштовна доставка
  від 122,00 ₴
 3. AquaMelan

  Безкоштовна доставка
  від 415,00 ₴
 4. Діон

  Безкоштовна доставка
  від 70,00 ₴
 5. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴

Доставка води у Львові: переваги сервісу достави води, як вибрати надійну компанію

У Львові велика кількість природних джерел, де можна набрати питну воду, але її склад в залежності від часу змінюється. Щоб забезпечити себе достатнім обсягом води, потрібно витрачати час і сили на походи до джерел і назад. У сучасному світі час — наш головний ресурс. Сьогодні забезпечити себе водою можна за допомогою компаній з доставки. Тут ви знайдете інформацію про всіх доступних операторів з доставки питної води у Львові, чому варто віддати перевагу саме бутельованій воді та як зробити замовлення на сайті «Аквагід».

Якість води у Львові

Поблизу Львова немає великих чистих водойм, які могли б послужити ефективним джерелом, тому водопостачання ведеться з підземних вод. Для забезпечення потреб місцевого населення використовується 197 свердловин, їх глибина від 30 м і більше. Найближча свердловина до Львова знаходиться в селі Малечковичі, найвіддаленіша — біля м. Стрий (приблизно 80 км від Львова). Оскільки забір води відбувається з різних свердловин, її якість в залежності від району може відрізнятися. Вода проходить додаткове очищення, яке спрямоване на зниження рівня заліза, з подальшим хлоруванням.

За даними Львівського водоканалу в усіх п'яти районах міста вода відповідає стандартам питної. Колір, запах, смак води в межах норми. У воді відсутні важкі метали, нітрати та інші токсини. Однак в деяких районах перевищені показники жорсткості, лужності, встановлено підвищений вміст магнію і кальцію. Як позначиться тривале вживання такої води на здоров'я конкретної людини не можна спрогнозувати.

В якості альтернативи водопровідній воді, Львів'яни часто набирають воду безпосередньо зі свердловин. Ця звичка залишилася з тих часів, коли воду в місті давали по годинах. Як правило, якість води в подібних джерелах визначається глибиною свердловини. Крім цього у Львові є 4 природних джерела, воду з яких можна приймати без шкоди для здоров'я, проте її необхідно запасати в потрібній кількості, що складно фізично. Забезпечити себе чистою питною водою можна за допомогою послуги доставки. Сьогодні існує безліч компаній, які займаються доставкою води додому або в офіс. У чому їх переваги? Про це докладно далі.

Переваги доставки води додому або в офіс

Якість води в природних джерелах може сильно відрізнятися в залежності від сезону, під впливом різних зовнішніх забруднювачів. Бутельована продукція сертифікована, вона має стабільний склад, властивості та смакові якості. Чому все більше людей у ​​Львові та в інших містах України вибирають доставку води додому або в офіс:

 • вам більше не потрібно витрачати час, сили, щоб принести потрібну кількість води, за вас це зроблять співробітники служби доставки;
 • бутельована вода підходить не тільки для пиття, але і приготування страв, їх смак розкривається по-новому;
 • наявність достатньої кількості води у вільному доступі буде спонукати вас частіше пити й тим самим підтримувати водний баланс, як рекомендує ВООЗ.

Як вибрати компанію з доставки води

Серед різноманіття компаній з доставки питної води буває складно вибрати прийнятну. На що потрібно звертати увагу при виборі — рекомендації від «Аквагід»:

 • вивчіть список всіх компаній, що працюють у вашому місті;
 • оцініть попит на той чи інший бренд води;
 • проаналізуйте ціну, тип води, графік роботи обраної компанії.

Ці нескладні пункти дозволять вам вибрати найбільш підхожий сервіс доставки. Якщо вам складно визначитися з вибором, поцікавтеся, яку бутельовану воду замовляють ваші друзі або знайомі. Багато компаній з доставки води пропонують безплатно ознайомитися з їхньою продукцією, це прекрасна можливість спробувати різні види та остаточно визначитися з вибором.

Чому обирають Аквагід

На ринку існують десятки брендів питної води та компаній, які їх доставляють. Здається, що вибір продукції займе багато часу, але «Аквагід» значно спрощує цю задачу. У нас зібраний повний каталог операторів по всій Україні, в тому числі у Львові. Все, що вам потрібно — вибрати область і місто доставки, тоді ви побачите список із всіма доступними пропозиціями. Чому обирають «Аквагід»:

 • у нас найбільша електронна база операторів питної води;
 • тільки перевірені постачальники, в якості продукції яких ми впевнені;
 • актуальна інформація для клієнтів, наявність знижок і акційних пропозицій;
 • простий інтерфейс, з яким впорається навіть малодосвідчений користувач.

На сайті ви можете вибрати відповідний тип води, об'єм бутля від 5 до 20 літрів, бренд і оформити ваше замовлення в будь-яку точку Львова.

Типи води

Бутельована вода буває різних типів. Чим вони відрізняються — походженням, складом, властивостями, смаковими якостями. Яку воду ви можете вибрати замовити на сайті «Аквагід»:

 • артезіанську;
 • мінеральну;
 • очищену;
 • джерельну;
 • столово-мінеральну.

Артезіанська вода видобувається з басейнів, розташованих глибоко під землею. Така вода надійно захищена від попадання зовнішніх забруднювачів. Її можна пити та готувати на ній їжу. Мінеральна вода також є природною, але її склад багатий корисними компонентами. Цей тип насичується мінералами природним способом. У продажу також існує мінеральна вода, яка насичується біологічно активними речовинами штучно. Вони по-різному впливають на організм. Штучно мінералізована вода при тривалому вживанні може порушити водно-сольовий баланс.

Очищену воду часто називають «мертвою», оскільки в результаті очищення вона позбавляється не тільки шкідливих, але і корисних компонентів. Таку воду можна пити та використовувати в технічних цілях. Джерельна вода має природне походження, видобувається з поверхні землі. Вона не потребує додаткової очистки, з цим завданням справляються природні фільтри — гравій, пісок. У столово-мінеральної води концентрований склад. Її потрібно приймати обережно. Столова вода з рівнем мінералізації менше одиниці підходить для щоденного застосування. Вода з високим показником мінералізації використовується в лікувальних і профілактичних цілях.

Як зробити замовлення

Щоб замовити воду у Львові, ознайомтеся з усіма пропозиціями зі списку. Кожна позиція має короткий опис, який дозволить швидше визначитися з вибором. Якщо ви шукаєте конкретну торгову марку питної води, введіть назву в пошуковий рядок або скористайтеся відповідним фільтром. Крім цього, інформацію на сайті ви можете відфільтрувати згідно з бажаним типом води, об'ємом бутля, мінімального замовлення. Акційні пропозиції завжди знаходяться в топі списку.

У Львові доступна до замовлення бутельована вода наступних торгових марок: «Аквітанія»«Здорова вода»«Діон»«Моршинська»«Срібна» і деяких інших. Вибрали прийнятну пропозицію? Натисніть кнопку «замовити», щоб оформити замовлення онлайн, або зателефонуйте за вказаним номером телефону. При замовленні онлайн, «Аквагід» вас перенаправить на офіційний сайт виробника або постачальника для введення контактних даних.

На сайті «Аквагід» крім бутельованої води ви також можете вибрати та замовити супутні товари — кулерифільтринасосні станції. У всіх товарів є фото, докладний опис і відгуки. «Аквагід» — ваш помічник у виборі доставки води у Львові та інших містах України. Відчуйте на собі всі переваги служби доставки, а заощаджений час використовуйте для відпочинку або виконання найпріоритетніших завдань.