58 результатів — показано 1 до 20.
 1. CLEARWATER

  Безкоштовна доставка
  від 135,00 ₴
 2. Sante

  Безкоштовна доставка
  від 80,00 ₴
 3. VODA.LOVE

  Безкоштовна доставка
  від 90,00 ₴
 4. Оазис

  Безкоштовна доставка
  від 99,00 ₴
 5. Skandinavia

  Безкоштовна доставка
  від 95,00 ₴

Доставка води у Києві: поради щодо вибору компанії з доставки води у столиці

Проблема якості водопровідної води зустрічається у багатьох регіонах України, в тому числі й в столиці. Попит на питну воду породив безліч компаній по її виробництву та доставки. Десятки таких компаній в Києві та Київській області пропонують місцевим жителям свою продукцію, яка відрізняється за ціною, складом і іншим характеристикам. Чому не рекомендується вживати воду з крана в столиці і як вибрати відповідну компанію з доставки питної води — розповість «Аквагід».

Якість води у Києві

Столиця забезпечується водою з двох річок — Дніпра та Десни, а також підземних свердловин. Вода надходить на Дніпровську, Деснянську станцію, де вона проходить реагентну очистку до стану питної. Чи ефективна така очистка? Головним завданням вищезгаданого способу є зниження кольоровості, каламутності води. Реагентна очистка видаляє більшу частину важких металів, нітратів, фосфатних сполук, знижує рівень жорсткості. Але, якщо врахувати початковий стан води, а також вторинне забруднення в процесі транспортування старими трубами, вода не може бути достатньою мірою чистою, щоб її пити.

В цілому, водопровідна вода в місті Київ безпечна для здоров'я людини. Ваш стан не погіршиться, якщо ви час від часу буде її вживати. Але застосування водопровідної води на постійній основі категорично не рекомендується. Аналізи місцевої питної води показують, що її якість може сильно відрізнятися в залежності від сезону та інших факторів впливу. У Київській воді у відсотковому співвідношенні кількості проб перевищений вміст марганцю, заліза та алюмінію. Щоб не нашкодити своєму здоров'ю, мінімізуйте вживання водопровідної води Києва, використовуйте бутельовану від перевірених брендів.

Переваги доставки води додому або в офіс

Багато хто вже знає про користь води та дотримання водного балансу протягом дня. Достатня кількість чистої води в організмі покращує обмінні процеси, сприятливо позначається на стані шкіри та в цілому на здоров'ї людини. Але де ж взяти потрібну кількість чистої води, що забезпечити себе і сім'ю на тривалий час? У сучасному світі поширені сервіси доставки. Таким чином можна замовити практично будь-який товар або послугу додому або в офіс. Доставка питної води Київ — це зручний спосіб забезпечити себе необхідною кількістю води. У чому переваги доставки води додому та в офіс:

 • ви не будете забувати пити воду і дотримуватися водного балансу, тому що її джерело — бутель з водою, завжди буде у вас перед очима і в легкому доступі;
 • ви значно економите свій час, не стоячи в чергах в пошуках води необхідної якості та кількості;
 • очевидна перевага — вам не потрібно буде самостійно носити важкі бутлі, за вас це зроблять співробітники служби доставки;
 • купуючи воду перевірених брендів, ви можете бути впевнені в її якості, така вода не тільки має приємні смакові якості, але і тонізує організм;
 • очищена вода підходить не тільки для пиття, але і для приготування їжі, напоїв, вона покращує смак страв і якість.

Як вибрати компанію з доставки води

Доставка питної води Київ має великий попит. У столиці безліч конкурентних компаній, саме тому важливо вибрати той сервіс, який максимально задовольнить запити клієнта. Кілька порад про те, як вибрати компанію з доставки води в Києві:

 • вивчіть весь асортимент компаній з доставки питної води;
 • проаналізуйте склад, ступінь очищення, об'єм, ціни на продукцію обраної компанії;
 • визначтесь, чи підходить вам графік роботи того чи іншого сервісу;
 • вивчіть попит на обраний бренд води в вашому регіоні.

Чому обирають Аквагід

Сервіс «Аквагід» — це найбільший каталог операторів доставки питної води в Україні. У нас тільки перевірені постачальники, якість продукції яких задовольняє всім санітарним нормам. Не можете визначитися з компанією по доставці води? На нашому сайті зручно вивчити всі доступні пропозиції в вашому місті. У нас прямий зв'язок з постачальниками без посередників. На сайті «Аквагід» завжди актуальна інформація від постачальників: фасування води, ціни, контакти.

Користуючись нашим сервісом, ви завжди будете в курсі всіх акційних пропозицій. Багато людей навіть не здогадуються про наявність безплатної доставки при першому замовленні у деяких брендів і різних акціях. Цю інформацію легко відстежити на сайті «Аквагід», що значно економить час. Вам не потрібно моніторити сайти різних постачальників, акційні пропозиції завжди будуть знаходитися в топі списку компаній з доставки води. Все ще думаєте де замовити воду в Києві — скористайтеся сервісом «Аквагід».

Типи води

Питна вода є різних типів, ви напевно відчуєте різницю в смаку. Різні типи питної води мають різне походження і властивості. Якій воді віддасте перевагу ви:

 • Артезіанська — добувається з басейнів під землею на глибині мінімум 200 метрів. Цей тип води захищений від зовнішніх забруднювачів в цьому його головна перевага. Тому артезіанську воду найчастіше використовують в якості питної та для приготування їжі.
 • Мінеральна — має природне походження, вона природним способом насичується корисними компонентами. Вживання мінеральної води позитивно впливає на здоров'я. У продажу також є мінералізована вода. Вона видобувається з артезіанських свердловин, але після її очищають, штучно збагачують солями. Цю воду потрібно вживати з обережністю, вона може порушити водно-сольовий баланс.
 • Очищена — «мертва» вода, яку отримують в лабораторії. Вона позбавлена ​​від хімічних, фізичних домішок, її можна пити та готувати на ній їжу. Однак така вода також позбавлена ​​корисних компонентів, що не робить її корисною. Проте вона призначена для щоденного використання.
 • Джерельна — потрапляє на поверхню землі природним чином. Фільтрами виступають природні матеріали: гравій, пісок. Джерельна вода не потребує додаткового очищення перед вживанням.
 • Столово-мінеральна — відрізняється від звичайної води вищим рівнем мінералізації. Столово-мінеральну воду часто призначають для профілактики або лікування різних захворювань. В її складі біологічно-активні речовини, тому воду підбирають індивідуально для розв'язання певних проблем зі здоров'ям.

Як зробити замовлення

Простий і зручний інтерфейс сайту «Аквагід» дозволить швидко визначитися з компанією доставки питної води в Києві. Шукаєте конкретний бренд? Введіть назву в рядок пошуку або скористайтеся відповідним фільтром. Також ви можете використовувати інші фільтри, щоб знайти підхожу компанію: об'єм бутля, тип води, мінімальне замовлення від 1, 2 або 3 одиниць продукції.

Замовити воду в Києві ви можете у таких відомих брендів, як «Моршинська»«Карпатська Джерельна»«Оазис»«Вода Аляска»«Живе Джерело»SanteAquaMelan і багатьох інших. Для цього потрібно натиснути кнопку «замовити» поряд з обраною позицією. Далі оформлення замовлення відбувається на сайті виробника, де ви вводите свої контактні дані. Якщо ви не хочете заповнювати електронні форми, то можете зателефонувати за вказаним номером телефону.

Крім бутельованої води від найпопулярніших компаній на сайті «Аквагід» ви також можете придбати кулерифільтри та насосні станції. Всі товари мають докладний опис і відгуки від інших клієнтів, що дозволить краще ознайомитися з продукцією, і швидко визначитися з вибором. Попри велику різноманітність постачальників води, вибрати підхожу компанію і супутні товари дуже просто на сайті «Аквагід».