7 результатів.
 1. Айно

  Безкоштовна доставка
  від 80,00 ₴

Доставка води в Ужгороді: якість місцевої води, як вибрати надійного оператора з доставки

Ужгород — це гірський регіон, там чисте повітря, безліч чистих водних джерел, але це не означає, що вся вода підходить для пиття. Яка ситуація з водопровідною водою в Ужгороді та де взяти запас чистої питної води, про це більш детально далі.

Якість води в Ужгороді

У 2017 році була проведена реорганізація ужгородського водоканалу. Модернізоване обладнання, нові технології очищення дозволили поліпшити якість водопровідної води. Однак якою б чистою вода не була в резервуарах, поки вона дійде до споживача їй потрібно подолати лабіринт старих труб. Таким чином у воді залишаються частинки іржі, інші механічні домішки та навіть мікроорганізми. Не рекомендується пити воду з-під крана в сирому вигляді, навіть в чистих регіонах країни.

Багато людей переконані, що п'ють чисту воду з альтернативних джерел — колодязів, бюветів, однак це не зовсім так. У складі такої води може бути перевищена кількість заліза, марганцю, розчинних солей. Тривале вживання такої води негативно позначається на роботі всіх систем життєдіяльності. Якщо ви дійсно дбаєте про своє здоров'я, вибирайте сертифіковану бутельовану воду від перевірених виробників.

Переваги доставки води додому або в офіс

Ті люди, хто хоча б раз користувався доставкою будь-яких товарів вже виділили для себе всі переваги послуги. Для покупки товару вам не потрібно виходити з дому, достатньо набрати номер телефону або оформити замовлення онлайн. Кур'єр доставить ваше замовлення в зручний час і місце. Сьогодні на ринку України представлено безліч компаній з доставки питної води додому або в офіс. У чому їх переваги:

 • Економія часу. Не потрібно самостійно ходити по воду і витрачати дорогоцінні хвилини або навіть години.
 • Економія сил. Повні бутлі з водою важать близько 20 кг. Тепер не потрібно носити їх самому, це за вас зроблять кур'єри служби доставки.
 • Економія грошей. Як правило, ціна за бутель у роздріб більше, ніж при замовленні від 2 одиниць і більше. Компанії з виробництва і доставки води роблять знижку при замовленні від двох одиниць, пропонують сезонні знижки та акції, безплатну доставку.

Оператори доставки питної бутельованої води створюють взаємовигідні умови співпраці. У сучасному світі, де протягом дня ми виконуємо сотні завдань, тепер можна викреслити одну — забезпечення себе запасом чистої питної води. Виберіть оператора по доставці води в вашому місті та користуйтеся вигодами від співпраці.

Як вибрати компанію з доставки води

Не знаєте як вибрати прийнятну компанію з доставки води в Ужгороді? Зверніть увагу на список порад від сервісу «Аквагід»:

 1. В першу чергу поцікавтеся у знайомих, друзів або родичів, послугами якої фірми вони користуються.
 2. Вивчіть пропозиції від цієї фірми, визначтеся, чи влаштовує вас ціна товару, графік роботи компанії та інші ключові моменти.
 3. Знайдіть інформацію про те, які ще компанії займаються доставкою води в вашому місті.
 4. Зупиніть вибір на прийнятній компанії та замовте перший бутель.

Якщо вам не сподобалося співпрацювати з обраною компанією, то повторіть дії зі списку ще раз. Більшість операторів з доставки води пропонують безкоштовно ознайомитися з їхньою продукцією. Це прекрасна можливість познайомитися з декількома компаніями та шляхом порівняння вибрати найбільш підхожу.

Чому обирають Аквагід

На сайті «Аквагід» зібрані всі оператори з доставки бутельованої води в Україні. Ми зробили все, щоб спростити вам завдання пошуку прийнятної питної води з доставкою додому або в офіс. У нас ви зможете знайти повний список чинних операторів в Ужгороді та інших містах України, порівняти ціни, прочитати коротку і більш докладну інформацію про продукцію. Сервіс «Аквагід» — ефективний інструмент, який максимально полегшує пошук і замовлення питної води в вашому місті.

Типи води

Не вся бутельована вода однакова. Є кілька видів води, вони відрізняються способом видобутку, мінеральним складом, смаковими якостями, ціною. Основні типи води, які розливаються в бутлі 18,9 л:

 1. Артезіанська. Природна питна вода, видобувається з артезіанських свердловин. Геологічний період і, відповідно, глибина свердловини може відрізнятися. Товща землі надійно захищає воду від зовнішніх забруднювачів. Часто артезіанська вода проходить додаткове очищення, щоб вона відповідала стандартам питних бутельованих вод. У неї приємний смак, вона ідеально підходить для щоденного вживання в сирому вигляді, приготування страв та напоїв.
 2. Мінеральна. Природна мінеральна вода природним чином насичується мінералами. Вона містить високу концентрацію розчинних солей. Також існує штучно мінералізована вода, яка збагачується мінералами в умовах лабораторії. Природна мінеральна вода корисніша для організму людини. Вона також призначена для вживання в сирому вигляді. При кип'ятінні може утворювати характерний білий наліт.
 3. Очищена. Вода з великих джерел водозабору, яка проходить багатоступеневу очистку. Технологічний процес передбачає проходження крізь фільтри різного розміру, знезараження, збагачення мінералами. Очищена вода в процесі очищення позбавляється не тільки всіх небажаних домішок, але і деяких корисних компонентів. Часто таку воду називають «мертвою». Проте вона призначена для пиття, приготування страв та напоїв, використання в інших побутових цілях.
 4. Джерельна. Ще один природний тип води. Видобувається з поверхні землі, а не з глибин як у випадку з артезіанською водою. Джерельна вода не вимагає додаткового очищення. Природні фільтри, такі як пісок і гравій, природним чином очищають воду від домішок. Джерельна вода жива, смачна, швидко втамовує спрагу, не набридає при тривалому вживанні. Також вона позитивно впливає на організм людини, омолоджує його.
 5. Столово-мінеральна. Цей тип води належить до лікувальних вод. Існує 3 рівні мінералізації: низький, середній і високий. Столово-мінеральну воду з низьким рівнем мінералізації (тобто з найнижчою концентрацією мінеральних речовин) можна вживати тривалий час без шкоди для здоров'я. Воду із середнім і високим рівнем мінералізації слід вживати тільки за призначенням вашого особистого лікаря. Не займайтеся самолікування. Тривале вживання води з концентрованим складом мінералів може порушити водно-сольовий баланс і вплинути на роботу багатьох органів.

Як зробити замовлення

Як замовити воду в Ужгороді? Вище на цій сторінці ви побачите повний список операторів з доставки води в вашому місті. Вас цікавить конкретний бренд? Напишіть його назву в пошуковому рядку. Також ви можете скористатися фільтрами на сайті. Відфільтруйте всіх операторів по типу воду, об'єму бутля, мінімальному замовленню. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс сервісу «Аквагід» дозволяє вибрати відповідну воду всього за пару хвилин.

Натискання на іконку обраної позиції відкриє вам сторінку товару. На ній ви зможете детально ознайомитися з інформацією від виробника. Якщо вас все влаштовує в обраному товарі, то тисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». Сайт «Аквагід» перенаправить вас на офіційну сторінку оператора, де ви зможете залишити дані одержувача і якщо маєте бажання оплатити замовлення. Якщо ви не хочете робити замовлення онлайн, то у вас є можливість оформити доставку по номеру телефону. Користуйтеся послугами «Аквагіда» і пийте тільки чисту воду!