9 результатів.
 1. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴

Доставка води у Хмельницькому: поради щодо вибору оператора з доставки, як зробити замовлення

Більшість жителів Хмельницького п'ють водопровідну воду або місцеву воду з альтернативних джерел. Вона має досить приємний смак, запах, але мало хто замислюється як ця вода впливає на організм. Далі докладно про якість питної води у Хмельницькому і чи варто її пити на регулярній основі.

Якість води у Хмельницькому

В цілому якість води у Хмельницькому висока в порівнянні з іншими областями центрального регіону країни. Визначено лише незначне відхилення аналізів проб — до 1,5 %, в той час, як у Вінницькій області цей показник становить майже 80 %. Встановлено підвищену жорсткість водопровідної та колодязної води у Хмельницькому. Це означає, що вміст розчинних солей перевищений. Як зрозуміти що вода жорстка? У побуті вона утворює характерний наліт, який важко усунути.

Існує думка, що вміст магнію, кальцію в такій воді позитивно впливає на серцево-судинну систему, однак позитивний ефект недостатньо підтверджений. Також медики стверджують, що тривале вживання жорсткої води негативно впливає на опорно-руховий апарат, з часом може розвинутися артрит, остеопороз і інші захворювання. Все ще хочете пити місцеву неочищену воду? Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, почніть користуватися доставкою питної води додому або в офіс. Вона поставляється в бутлях до 20 л, цього обсягу вистачає на тривалий термін, і ви завжди будете впевнені в якості питної води.

Переваги доставки води додому або в офіс

Основні переваги сервісів доставки питної води в Херсоні додому або в офіс:

 • Виключно чиста вода. Компанії з виробництва/доставки води мають сертифікати якості. Ви можете вимагати його у менеджера або знайти цю інформацію на офіційному сайті оператора. Наявність сертифіката підтверджує відповідність всім вимогам питної води.
 • Економія часу. Співпрацюючи з компаніями по доставці води ви економите дорогоцінні хвилини або навіть години вашого часу. Адже більше не потрібно самому набирати воду в бюветах, колонках, колодязях, пунктах розливу тощо.
 • Економія сил. Якщо ви втомилися носити важкі бутлі та підіймати їх на потрібний поверх, скористайтеся доставкою. Кур'єри принесуть потрібний обсяг води строго за вказаною адресою, неважливо, це приватний або багатоквартирний будинок, або ж офісна будівля.
 • Вигідні умови співпраці. Своїм клієнтам компанії часто пропонують нижчу вартість товарів, накопичувальні знижки, різні акційні пропозиції, безплатну доставку. Це дозволяє економити ваш бюджет.

Як вибрати компанію з доставки води

При виборі прийнятної компанії по доставці води в вашому місті, звертайте увагу на наступні пункти:

 • тип води;
 • вартість;
 • мінімальне замовлення (скільки одиниць товару);
 • графік роботи компанії;
 • райони доставки;
 • способи оплати (можливість оплати онлайн тощо).

Виберіть компанію, яка задовольняє вас за всіма пунктами. Зробіть замовлення першого бутля та оцініть сервіс обслуговування, при отриманні — смакові якості води. Якщо ви залишилися незадоволені співпрацею з обраною компанією, то ви можете оформити доставку води у Херсоні в іншого оператора.

Чому обирають Аквагід

Шукаєте спосіб, який допоможе швидше визначитися з вибором оператора з доставки води? Тоді сайту «Аквагід» створений для вас. Цей сервіс — найповніший каталог операторів з доставки питної води в Херсоні та інших містах України. Вас цікавить конкретний бренд води? Ви можете ввести назву в пошуковому рядку або скористатися відповідним фільтром. На сайті також існують інші фільтри, які роблять пошук більш ефективним. Інформація на сайті оперативно оновлюється, у нас завжди актуальні дані про товар від виробника, ціни та акції. Ми працюємо безпосередньо з операторами по доставці, без посередників, тому ви не переплачуєте. Спробуйте і ви замовити воду в Херсоні за допомогою «Аквагіда» і визначте для себе переваги цього сервісу.

Типи води

Не вся вода в бутлях однакова. Є 5 основних типів. Всі вони відрізняються складом, смаком, впливом на організм, ціною. Типи питної бутельованої води:

 • Артезіанська — вода природного походження, видобувається з артезіанських свердловин. Глибина свердловини може бути різна, їй відповідає конкретний геологічний період. Після видобутку вода проходить додаткове очищення, щоб привести всі показники до норми питної. Артезіанська вода призначена для пиття в сирому вигляді. Також її можна використовувати для приготування страв, гарячих і холодних напоїв.
 • Мінеральна — природна негазована вода, видобувається аналогічним способом, що й артезіанська. Цей тип води природним чином насичується мінералами. Вона смачна, корисна, здатна швидко вгамовувати спрагу. Також існує штучно мінералізована вода. Вона насичується мінералами в лабораторних умовах. Така вода менш корисна для організму, при тривалому вживанні може порушити водно-сольовий баланс.
 • Очищена — вода з великих джерел водозабору або водопровідна, яка проходить додаткову очистку. Вона проходить ряд ступенів очищення, які повністю позбавляють воду від небажаних домішок. Очищена вода найбільш доступна за ціною. Саме тому її вибирають багато жителів Херсона та інших міст України. Вона підходить для пиття в сирому вигляді, приготування їжі, використання в інших побутових, технічних цілях.
 • Джерельна — природна вода, видобувається з поверхні землі, на відміну від артезіанської та мінеральної. Не потребує додаткового очищення, оскільки очищається природним чином, проходячи через природні фільтри, такі як гравій та пісок. Має унікальний мінеральний склад, вона приємна на смак, не набридає при тривалому вживанні. Джерельна вода здатна очищати організм від шкідливих речовин і, таким чином, довше зберігати молодість і привабливий зовнішній вигляд. По-новому розкриває смак звичних страв і напоїв.
 • Столово-мінеральна — чиста вода з концентрованим складом мінералів, розчинних солей. Столово-мінеральна вода має рівень мінералізації < 1 г/л. Її можна пити щодня в необмеженій кількості. Часто таку воду використовують для профілактики багатьох захворювань, поліпшення роботи травної, серцево-судинної системи. Столові води з вищим рівнем мінералізації не рекомендується вживати без попередньої консультації у лікаря.

Як зробити замовлення

Щоб оформити доставку води у Хмельницькому, виберіть одну позицію зі списку і натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». Це можна зробити відразу або ж перейти на сторінку товару, щоб детальніше ознайомитися з інформацією від виробника і вже після натиснути кнопку замовлення. По кліку на цю кнопку сайт «Аквагід» перенаправить вас на офіційну сторінку оператора. Саме там ви зможете залишити актуальні дані одержувача і здійснити оплату (при необхідності та за умови реалізації цього функціоналу на сайті).

Важливо! На сайті «Аквагід» ви не оплачуєте воду і її доставку, це відбувається на офіційних сайтах операторів. Ми працюємо без посередників, тому ви гарантоване не переплачуєте. На нашому сайті ви можете придбати супутні товари: кулерифільтри та насосні станції. Сайт «Аквагід» простий і зрозумілий, навіть малодосвідчений користувач зможе знайти потрібний товар і оформити заявку. Також ви можете замовити воду в Херсоні за номером телефону. Користуйтеся послугами доставки, пийте тільки чисту воду і будьте здорові!