11 результатів.
 1. Water House

  Безкоштовна доставка
  від 50,00 ₴
 2. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴
 3. Kangen

  Безкоштовна доставка
  від 150,00 ₴

Доставка води у Луцьку: як вибрати компанію з доставку, типи бутельованої води

Попри високу якість водопровідної води у Луцьку, не можна гарантувати, що тривале її вживання ніяк не позначиться на вашому здоров'ї. Тільки той факт, що система водопроводу в багатьох містах побудована за часів СРСР змушує задуматися про якість води, яка тече з-під крана. П'єте не водопровідну воду, а з джерела? І в цьому випадку є свої нюанси. Де ж взяти якісну питну воду у Луцьку про це далі в статті.

Якість води у Луцьку

Водопровідна вода у Луцьку вважається однією з найчистіших в Україні. Всі показники санітарних норм в межах норми. Джерелом водопостачання у Луцьку є підземні води, які проходять додаткову реагентну очистку. Її можна пити, що і роблять місцеві жителі. Однак багато хто відзначає утворення білого нальоту на поверхнях, що говорить про наявність солей у складі.

Особливу увагу потрібно приділити воді безпосередньо з джерел (водозабірні колонки). Її не рекомендується пити без попередньої фільтрації. У такій воді перевищено вміст заліза, магнію, солей кальцію. Дешеві фільтри не здатні очистити воду до стану питної. Щоб не турбуватися про якість води, скористайтеся послугою доставки води у Луцьку.

Переваги доставки води додому або в офіс

Ви все ще п'єте воду з крана або носите важкі бутлі з колонки? Скористайтеся послугами компаній з доставки води, у них є маса переваг:

 • економія часу — вам більше не потрібно носити воду самостійно, за вас це зроблять співробітники компанії по доставці;
 • підтримання водного балансу — достатня кількість води перед очима буде мотивувати вас пити більше протягом дня, як рекомендує ВООЗ;
 • висока якість води — купуючи воду від перевірених брендів ви можете бути впевнені в її якості та приємних смакових якостях.

Співпрацюючи з компаніями по доставці, ви забезпечите себе достатньою кількістю води вдома або в офісі. За попередньою домовленістю вам доставлять необхідний обсяг води за потрібною адресою. Не знаєте яку компанію вибрати? Нижче зібрані поради щодо вибору компанії доставки води у Луцьку.

Як вибрати компанію з доставки води

Попит на якісну питну воду породив безліч виробників і компаній з доставки. Як не помилитися з вибором компанії? Кілька порад від «Аквагіда»:

 • запитайте у друзів якою компанією з доставки води користуються вони;
 • вивчіть весь список доступних фірм у вашому місті;
 • проаналізуйте відгуки про ту чи іншу компанію в інтернеті;
 • переконайтеся, що вам підходять умови співпраці, якість, об'єм, вартість та інші характеристики продукції.

Чому обирають Аквагід

Сайт «Аквагід» максимально спрощує пошук компаній з доставки води у Луцьку та інших містах України. Ми зібрали найповніший каталог операторів. У сайту простий і зрозумілий інтерфейс, з яким впорається будь-який користувач. Досить вибрати місто і на сторінці з'являться всі доступні пропозиції. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами з сертифікованою продукцією.

Наш сервіс максимально орієнтований на людину. «Аквагід» безпосередньо співпрацює з постачальниками, тому ви не переплачуєте за посередництво. На сайті оперативно оновлюється інформація, щоб ви були в курсі поточних цін і акцій. Акційні пропозиції завжди знаходяться у верхній частині списку, тому ви їх не пропустите. Подібні акції дозволяють заощадити ваші гроші та ознайомитися з новою продукцією. Крім бутельованої води на сайті «Аквагід» ви також можете придбати кулери, насосні станції та фільтри, що актуально для Луцька та інших міст Волинської області.

Типи води

Не вся питна вода однаково корисна для організму. Існують типи, вони відрізняються складом, способом видобування, смаковими якостями. Виділяють 5 основних типів питної води:

 • Артезіанська. Природна вода, яка протікає глибоко під землею. Вона надійно захищена від зовнішніх забруднювачів. Глибина свердловин складає мінімум 200 м. Артезіанська вода смачна та корисна. Вона підходить для тривалого вживання. Цей тип води найчастіше вибирають споживачі, її п'ють і використовують для приготування їжі.
 • Мінеральна. Вода також видобувається з підземних басейнів, але на відміну від артезіанської, в ній містяться природні мінерали. Вода насичується природним способом, не потрібно плутати зі штучно мінералізованою водою. Таку воду насичують мінералами в лабораторії штучно і вона менш корисна для здоров'я людини. Природна мінеральна вода також підходить для тривалого вживання, у неї приємні смакові якості.
 • Очищена. Часто таку воду називають «мертвою», бо лабораторна очистка позбавляє її не тільки від шкідливих компонентів, але і від корисних. Така вода більше підходить для технічних цілей, але, з усім тим її можна пити. Для тривалого вживання рекомендується вибирати артезіанську, мінеральну або джерельну воду, тобто природні типи.
 • Джерельна. Видобувається з поверхні землі, а не з її надр. Додаткового очищення не вимагає, вона фільтрується природним способом за допомогою піску і гравію. У джерельної води приємний смак. Страви, приготовані на ній, відрізняються більш приємними смаковими якостями.
 • Столово-Мінеральна. Має концентрований склад у порівнянні з природною мінеральною водою. Існує столово-мінеральна вода з різним рівнем мінералізації. Вода з показником < 1 г на 1 літр підходить для щоденного використання, близько 1 використовується у профілактичних цілях, її можна вживати протягом нетривалого періоду. Столово-мінеральна вода з рівнем мінералізації > 1 г на 1 літр призначена для лікування. Курс приймання такої води необхідно узгодити з вашим лікарем.

Як зробити замовлення

Потрібно замовити воду у Луцьку? Ознайомтеся з усіма доступними пропозиціями вище. Якщо ви шукаєте конкретний товар, то напишіть назву в пошуковому рядку. Також ви можете скористатися фільтрами на сайті. З їх допомогою всі товари ви зможете відфільтрувати за об'ємом бутля, мінімальним замовленням (кількість одиниць), типом води та торговою маркою. У Луцьку представлена ​​бутельована вода наступних брендів:

Для зручності користувача під кожним товаром є короткий опис від виробника. Коли ви визначилися з вибором, потрібно оформити доставку питної води. Сайт «Аквагід» є каталогом компаній, замовлення та оплату продукції ви виконуєте на сайті постачальника. Натискаючи на кнопку «замовити», сайт перенаправить вас на сторінку постачальника, де ви зможете залишити необхідні дані для доставки води у Луцьку. Якщо ви не хочете заповнювати електронну форму, то зробіть замовлення за вказаним контактним номером телефону.

Сервіс «Аквагід» — це зручний інструмент для пошуку і замовлення питної води додому або в офіс. Тут ви можете порівняти ціни, знайти відповідний тип води, об'єм бутля. Також у нас ви зможете підібрати супутні товари: помпикулеринасосні станції. «Аквагід» — найбільший каталог операторів з доставки води у Луцьку та інших містах країни. З ним вам не потрібно відкривати десятки сайтів для пошуку прийнятної питної води, вся необхідна інформація зібрана в одному місці. Спробуйте зробити замовлення за допомогою нашого сервісу «Аквагід» прямо зараз і оцініть всі його переваги.