8 результатів.
 1. EuroVoda

  Безкоштовна доставка
  від 23,00 ₴
 2. Ecobutel

  Безкоштовна доставка
  від 125,00 ₴
 3. Burulka

  Безкоштовна доставка
  від 45,00 ₴

Доставка води у Тернополі: переваги доставки води, як вибрати надійного оператора

Попри задовільний стан питної води у Тернополі, доставка води має ряд переваг. Якщо ви дійсно дбаєте про своє здоров'я, здоров'я вашої сім'ї, то вибирайте тільки чисту сертифіковану воду. Досі п'єте воду з-під крана? Прочитайте наступну інформацію і зробіть свої висновки.

Якість води у Тернополі

Основним джерелом централізованого водопостачання у Тернополі є підземні води, глибина свердловин близько 30 м. У цілому якість води відповідає нормам, проте тернопільська вода відрізняється високим показником жорсткості. У 60 % проб виявлено підвищений вміст солей жорсткості, при цьому вміст марганцю найнижчий в західному регіоні України.

Розчинні солі, що містяться у воді, можуть відкладатися в організмі, негативно впливати на водно-сольовий баланс, опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему. Варто також відзначити, що до того, як вода потрапить до споживача, вона проходить через старі труби. У них з часом накопичується іржа, інші механічні частинки, органічні речовини (бактерії та віруси). Не рекомендується пити сиру воду з-під крана. Народний метод очищення за допомогою кип'ятіння незначно покращує органолептичні властивості води, при цьому руйнуються ті незначні корисні компоненти, які містяться у водопровідній воді.

Переваги доставки води додому або в офіс

Сучасні люди все частіше користуються послугами доставки різних продуктів. Існують компанії, які спеціалізуються на доставці бутельованої води додому або в офіс. Переваги співпраці з подібними компаніями:

 • Тільки чиста вода. Якість води підтверджено сертифікатами асоціації бутельованих вод. Ви завжди можете бути впевнені в якості води, яку п'єте.
 • Економія ресурсів. Користуючись послугами доставки води ви економите свій час, сили та гроші. Вам більше не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини, щоб забезпечити себе водою, носити важкі бутлі. Крім того, багато компаній пропонують знижки на продукцію при замовленні від двох і більше одиниць.
 • Висока якість обслуговування. Оператори по доставці питної води максимально орієнтовані на клієнта. Пропонують споживачам вигідні умови співпраці, акції, сезонні знижки, оперативно приймають заявки та доставляють воду.

Зробіть замовлення першого бутля з доставкою додому або в офіс і виділіть свої переваги співпраці.

Як вибрати компанію з доставки води

У Тернополі працюють кілька компаній з доставки води. При виборі оператора звертайте увагу на наступні моменти:

 • Тип води. Існує кілька типів питної води. Вони відрізняються складом, властивостями та ціною. Більш докладно про кожен вид нижче в розділі «типи води».
 • Ціна. Визначтеся, чи підходить вам вартість одиниці товару, з тим розрахунком, що ви будете замовляти воду раз на тиждень, в кілька тижнів і т. д.
 • Графік роботи. У компаній може бути різний графік роботи, наприклад, деякі з них не працюють у вихідні. Переконайтеся, що вам підходить графік обраної компанії.
 • Доставка та оплата. Переконайтеся, що оператор доставляє воду в ваш район, селище (особливо актуально для великих міст).
 • Наявність сертифікатів. Реалізація бутельованої води неможлива без сертифікації. При виборі компанії звертайте увагу на наявність сертифіката якості. Якщо цієї інформації немає на сайті, вимагайте її у менеджера телефоном або онлайн.

Не впадайте у відчай, якщо вам не вдалося з першого разу вибрати прийнятну компанію. Замовити воду у Тернополі можна у 6 різних операторів, тому ви завжди можете змінити компанію і спробувати їх продукцію.

Чому обирають Аквагід

Всю необхідну інформацію для вибору прийнятної компанії по доставці води у Тернополі та інших містах України ви зможете знайти на сайті «Аквагід». Вам не потрібно вивчати кожен сайт окремо. «Аквагід» — повний каталог операторів з доставки питної бутельованої води в вашому місті. У нас ви знайдете якісні фото товарів, які допоможуть сформувати думку про бренд, актуальні ціни, акції, детальну інформацію від виробника. Наш сервіс допоможе вибрати питну воду з доставкою всього за пару хвилин.

Типи води

Є кілька типів питної бутельованої води:

 • Артезіанська. Вода природного походження. Поклади знаходяться глибоко під землею і надійно захищені від зовнішніх забруднювачів. Артезіанська вода добувається шляхом буріння, зі свердловини. Після видобутку вода проходить додаткове очищення, щоб привести всі показники до норми питної. Артезіанська вода має приємні смакові якості, швидко втамовує спрагу. Підходить для пиття в сирому вигляді, приготування їжі, напоїв. Не має вікових обмежень.
 • Мінеральна. Природний тип води, він природним чином насичується мінералами. Природна мінеральна вода позитивно впливає на організм людини, заповнює дефіцити. Також існує штучно мінералізована вода, яка збагачується в умовах лабораторії. Мінеральна вода має приємні смакові якості, підходить для пиття в сирому вигляді. Зважаючи на наявність мінералів, розчинних солей в складі може утворювати наліт при кип'ятінні.
 • Очищена. Як правило, централізована вода, яка проходить ретельне очищення. Основні етапи очищення: фільтр грубої та тонкої очистки, пом'якшення, знезараження, зворотний осмос. Компанії з виробництва і доставки води у Тернополі можу додавати або змінювати перераховані етапи. Разом з усіма небажаними домішками, ретельне очищення позбавляє воду від багатьох корисних компонентів. Особливої ​​користі для організму вода не принесе, але й не зашкодить. Це найбюджетніший тип питної води, тому її найчастіше вибирають жителі Тернополя та інших міст.
 • Джерельна. Природна вода, видобута з поверхні землі, а не з підземних басейнів. У джерельної води унікальний мінеральний склад, вона позитивно впливає на здоров'я, очищає організм і омолоджує його. Джерельна вода не вимагає додаткового очищення, відразу після видобутку вона закупорюється в бутлі. Приємна на смак, легко п'ється, не набридає з часом. Джерельна вода не має вікових обмежень, підходить для пиття в сирому вигляді, по-новому розкриває смак страв і напоїв.
 • Столово-мінеральна. Природна вода з концентрованим складом мінеральних речовин. Рівень мінералізації столово-мінеральної води < 1 г/л. Вона призначена для щоденного використання. Мінеральні води з вищим рівнем мінералізації призначаються для профілактики або лікування багатьох захворювань. Вживання такої води необхідно узгодити з вашим лікарем.

Як зробити замовлення

Оформити доставку води у Тернополі дуже просто за допомогою сервісу «Аквагід». Введіть своє місто доставки та виберіть одного оператора зі сформованого списку. Якщо ви шукаєте конкретний бренд, то напишіть його назву в пошуковому рядку. Також на сайті «Аквагід» ви можете скористатися фільтрами та впорядкувати інформацію за наступними критеріями: ціна, тип води, об'єм бутля, мінімальне замовлення (кількість бутлів в одному замовленні), конкретний бренд. Яку воду можна замовити у Тернополі в бутлях 18,9 л:

Перед тим як оформити замовлення, ви можете детально вивчити інформацію від виробника на сторінці товару. Для замовлення натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ», сайт перенаправить вас на сторінку оператора, де ви зможете залишити дані одержувача та оплатити товари. На сайті «Аквагід» ви можете замовити супутні товари та обладнання за доступною ціною. Пийте тільки чисту воду і будьте здорові.