8 результатів.

Доставка води у Сумах: якість води у місті, типи бутельованої води з доставкою

Багато людей у Сумах і інших містах України п'ють воду з-під крана і не замислюються про її якість. Місцеві водоканали запевняють в тому, що питна вода відповідає всім санітарним нормам і правилам, однак її органолептичні властивості часто говорять про зворотне. Цікавитесь доставкою води додому або в офіс? Ми розповімо про переваги подібних сервісів, типах води та поділимося іншою корисною інформацією.

Якість води у місті Суми

Якість питної води у Сумах краща, ніж в інших областях центрального регіону України. Однак існує проблема підвищеного вмісту заліза. У 30 % проб виявлено завищений показник вмісту цієї речовини. До джерел водопостачання в Сумській області відносяться артезіанські та колодязні води. Аналіз проб артезіанської води встановив підвищену каламутність. На цей показник впливає не тільки якість самої води, а й умови експлуатації свердловини. Також в артезіанській воді центрального регіону, до якого належить Суми виявлено підвищений вміст марганцю.

Також варто згадати той факт, що поки вода подолає шлях до споживача, вона пройде довгий лабіринт зі старих труб, вік яких обчислюється десятками років. За цей час труби піддалися корозії, в них могли осісти різні мікроорганізми. Тому не рекомендується пити сиру воду з-під крана. Такі методи очищення, як кип'ятіння або відстоювання не здатні значно поліпшити якість питної води. Кип'ятіння і зовсім руйнує ту невелику кількість корисних речовин, які могли в ній зберегтися. У сучасному світі стали доступні служби доставки питної води у вашому місті. Ознайомтеся з перевагами подібних сервісів.

Переваги доставки води додому або в офіс

Служба доставки води додому або в офіс працює за принципом інтернет-магазину. Ви робите замовлення телефоном або онлайн, і кур'єр доставляє потрібні товари строго за вказаною адресою. Які переваги доставки води додому або в офіс:

 • Економія часу. Для того, щоб забезпечити себе питною водою, ви витратите не більш пари хвилин, а не години, як це було раніше. Адже більше не потрібно самому ходити та набирати воду.
 • Економія сил. Носити важкі бутлі з водою більше не потрібно, за вас це зроблять кур'єри служби доставки.
 • Економія грошей. Бутлі з водою в роздріб, як правило, коштують дорожче, ніж при покупці від 2 і більше одиниць у компаній з доставки. Користуйтеся цією перевагою, щоб не переплачувати.

Як вибрати компанію з доставки води

Кілька порад, які допоможуть вам швидше вибрати відповідну компанію з доставки питної води додому або в офіс:

 1. Запитайте у друзів або хороших знайомих, якою доставкою вони користуються. Як довго вони співпрацюють з фірмою і що подобається в продукції.
 2. Знайдіть повний список доступних операторів у вашому місті. Це легко зробити на сайті «Аквагід».
 3. Виберіть кілька вподобаних компаній, порівняйте ціни, графіки роботи та інші ключові моменти.
 4. Зупиніть свій вибір на одній компанії та зробіть своє перше замовлення бутельованої води.

Якщо ви залишилися незадоволені вибором компанії по доставці води у Сумах, то ви завжди можете скористатися послугами іншого оператора. У місті Суми працюють кілька сервісів доставки води та споживач має право вибирати між ними. Також ви можете ознайомитися з усіма брендами бутельованої води в вашому місті, оцінити якість обслуговування кожної компанії та на підставі вашого досвіду зробити остаточний вибір.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — ефективний інструмент пошуку бутельованої води у Сумах і інших містах України. У нас найповніший каталог операторів з доставки води. Вам не потрібно вивчати кожен сайт окремо, щоб ознайомитися з товарами, вся необхідна інформація вже зібрана в одному місці. У нас ви знайдете фото бутля кожного бренду, коротку і детальну інформацію від виробника, тільки актуальні ціни та акційні пропозиції. На нашому сайті ви за пару хвилин зможете вибрати прийнятну воду та оформити доставку питної води у Сумах.

Типи води

Вода в бутлях може бути різною. Виділяють 5 основних типів питної води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна і столово-мінеральна. У них різний склад мінералів, вони по-різному впливають на організм людини, відрізняються ціною. Більш докладно про кожен тип питної води:

 • Артезіанська — вода природного походження, видобувається з артезіанської свердловини. Глибина цієї свердловини може бути різною. Їй відповідає конкретний геологічний період. Глибина варіюється від 40 до 400 метрів. Артезіанська вода проходить додаткове очищення, щоб відповідати стандарту бутельованих вод. Це необхідно, щоб знизити природний високий рівень мінералізації. Артезіанська вода має приємний смак і запах, швидко втамовує спрагу, призначена для щоденного вживання.
 • Мінеральна — природна негазована вода, видобувається з надр землі, рідше з її поверхні. Має у своєму складі природні мінерали. Вода ними збагачується природним шляхом. Мінеральна вода корисна для організму, заповнює дефіцити, регулює водно-сольовий баланс. Також існує штучно мінералізована вода, яка насичується мінералами штучним шляхом. Її часто можна зустріти на полицях магазину. Природна і штучна мінеральна вода призначена для щоденного використання.
 • Очищена — найчастіше вода з поверхневих джерел, яка проходить багатоступеневу систему очищення. Вона передбачає проходження через ряд фільтрів з різним діаметром отворів, пом'якшення, знезараження, зворотний осмос. Найбюджетніший тип води. Підходить для пиття в сирому вигляді, приготування їжі, гарячих і холодних напоїв. Варто відзначити, що разом з усіма небажаними речовинами, очищена вода позбавляється і від багатьох корисних компонентів.
 • Джерельна — природна вода, яка видобувається з поверхні землі. Це може бути гірська, тала вода. Вона має унікальний мінеральний склад, який позитивно впливає на організм людини, здатний омолоджувати його. Джерельна вода не потребує додаткового очищення, вона відразу після видобутку поміщається в бутлі. У неї прекрасні смакові якості, ідеально підходить для тривалого вживання, не набридає з часом.
 • Столово-мінеральна — прісна вода з рівнем мінералізації < 1 г/л. Підходить для щоденного вживання, рекомендується випивати не більше однієї склянки (200 мл) за раз. Використовується в профілактичних цілях. Мінерали в воді заповнюють дефіцити в організмі людини. Вживання води з вищим рівнем мінералізації необхідно узгодити з лікарем.

Як зробити замовлення

Як замовити воду у Сумах з доставкою додому або в офіс? На сайті «Аквагід» введіть місто доставки. На екрані з'явиться повний список доступних операторів. Виберіть одну позицію і натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». Перед цим ви можете відвідати сторінку товару, щоб ознайомитися з докладною інформацією від виробника та вже після цього зробити замовлення. Шукати воду за допомогою сервісу «Аквагід» можна з будь-якого пристрою з доступом в інтернет. У нас зрозумілий інтерфейс, з яким впорається навіть малодосвідчений користувач.

Після натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ» сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора. Саме там ви залишаєте актуальні дані одержувача і здійснюєте оплату (якщо це необхідно). На сайті «Аквагід» ви також можете замовити супутні товари: кулерифільтринасосні станції та інше. Користуйтеся послугами «Аквагіда», пийте тільки чисту воду і будьте здорові.