7 результатів.
 1. Water House

  Безкоштовна доставка
  від 50,00 ₴

Доставка води у Рівному: переваги доставки, як вибрати надійну компанію

Не дивлячись на задовільну якість питної води у Рівному, ми не рекомендуємо пити сиру воду з-під крана. Не можна на 100 % гарантувати, що вживання такої води на регулярній основі ніяк не позначиться на здоров'ї. Яку воду пити і як забезпечити себе запасом питної води, про це докладно далі.

Якість води у Рівному

В цілому якість питної у Рівному відповідає санітарним нормам. Зафіксовані лише незначні відхилення від норми. Однак варто зазначити, що якість води погіршується за той час, що вона проходить по довгому лабіринту зі старих труб. У сирій воді з-під крана можуть бути частинки іржі, інші механічні домішки, а також органічні речовини: бактерії та вірусів. Кип'ятіння і відстоювання як способи очищення води давно застаріли, таким чином можливо лише незначно поліпшити якість води.

Якщо ви набираєте воду з природних джерел, наприклад, з колодязів, бюветів, то це не означає що ви п'єте корисну воду. У західному регіоні України, до якого належить Рівненська область, високий рівень мінералізації води. Це означає, що в ній міститься велика кількість розчинних солей. Тривале вживання такої води може порушити водно-сольовий баланс і в цілому негативно вплинути на роботу організму. Де взяти запас чистої питної води? Існують оператори з доставки води у Рівному та інших містах України. Вони пропонують своїм клієнтам тільки чисту, сертифіковану воду, якість якої підтверджено сертифікатами асоціації бутельованих вод.

Переваги доставки води додому або в офіс

Все більше українців користуються послугами доставки питної води додому або в офіс, адже це зручно, практично, економить дорогоцінні хвилини вашого часу. Вам більше не потрібно самостійно ходити в пункти розливу, бювети й так далі, щоб забезпечити себе і свою сім'ю необхідною кількістю питної води. Також більше не потрібно носити важкі бутлі, вага яких досягає 20 кг. Щоб отримати необхідний запас питної води, просто зателефонуйте за номером телефону гарячої лінії, залиште замовлення онлайн і кур'єри доставлять вам потрібну кількість бутлів строго за адресою.

Чому так важливо мати запас води у вільному доступі вдома або в офісі. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує пити не менше 1,5 л чистої води в день для дотримання водного балансу. Оскільки наш організм на більшу його частину складається з води, потрібно регулярно поповнювати її запаси. Таким чином ми покращуємо роботу всіх систем життєдіяльності, очищаємо організм від шкідливих речовин і таким чином омолоджуємо його. Спробуйте і ви на собі всі переваги доставки питної води додому або в офіс. Зробіть своє перше замовлення прямо зараз.

Як вибрати компанію з доставки води

Не знаєте яку компанію обрати? Скористайтеся цими порадами від «Аквагіда»:

 1. Запитайте у друзів, знайомих, якою компанією з доставки води вони користуються і чому. Замовте пробний бутель і зробіть висновки.
 2. Складіть повний список всіх операторів з доставки питної води в вашому місті. Це можна зробити в будь-якій пошуковій системі. Або просто зайдіть на сайт «Аквагід».
 3. Порівняйте кілька компаній і зупиніть свій вибір на одній.
 4. Переконайтеся, чи підходить вам тип води, вартість, графік роботи компанії та інші ключові моменти.
 5. Зробіть своє перше замовлення в обраній компанії та оцініть сервіс обслуговування.

У Рівному працюють кілька операторів з доставки води. Не впадайте у відчай, якщо вам не вдалося знайти підхожу компанію з першого разу. Ви завжди можете вибрати інший бренд води або оператора з доставки. Багато виробників пропонують новим клієнтам безплатно ознайомитися з їхньою продукцією або надають знижку на перше замовлення, інші бонуси. Скористайтеся цими вигодами, спробуйте всю продукцію в вашому місті та зробіть свій остаточний вибір.

Чому обирають Аквагід

З «Аквагідом» вам не потрібно вивчати сайт кожного оператора по доставці води окремо. Цю роботу вже зробили за вас. «Аквагід» — це каталог, в якому зібрані всі чинні оператори з доставки води у Рівному. Вам потрібно лише вибрати одну позицію із запропонованих і зробити замовлення. Чому обирають «Аквагід»:

 • У нас тільки актуальні ціни та акційні пропозиції.
 • Якісні фото бутлів, які допомагають сформувати думку про бренд.
 • Найповніший каталог доступних операторів в місті.
 • Детальна інформація про товар від виробника.

Типи води

Бутельована вода буває різних видів. Виробники можуть випускати тільки один або кілька видів води. Вона буває артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Далі докладно про кожен тип води.

Артезіанська. Вода природного походження. Видобувається з підземних басейнів. Глибина басейнів може бути різною, вона відповідає різним геологічним періодам. Артезіанська вода після добування проходить додаткове очищення, щоб привести всі показники до норми питної. Як правило, поруч з місцем видобутку знаходить завод з доочищення і розливу. У артезіанської води приємний смак, він легко п'ється і швидко втамовує спрагу. Підходить для щоденного вживання.

Мінеральна. Також є природним типом води. У складі природні мінерали в концентрації необхідній для нормальної життєдіяльності людини. Вода насичується мінералами природним чином. Мінеральну воду добувають з надр землі, рідше вона виходить на поверхню з тріщин в гірських породах. Існує штучно мінералізована вода, яка насичується мінералами в умовах лабораторії. Вона менш корисна, ніж природна мінеральна, але також підходить для щоденного вживання.

Очищена. Цей тип води проходить багатоступеневу систему очищення. Найчастіше вона складається з наступних етапів: фільтр грубого очищення, фільтр тонкого очищення, пом'якшення, знезараження і зворотний осмос. Після проходження такого технологічного процесу вода позбавляється не тільки від усіх небажаних домішок, але і від багатьох корисних речовин. Саме тому в народі таку воду часто називають «мертвою». Проте, очищена вода призначена для пиття в сирому вигляді, приготування їжі, напоїв, використання в інших побутових цілей.

Джерельна. Видобувається з поверхні землі на відміну від артезіанської води. Має унікальний мінеральний склад, який позитивно впливає на організм людини. Вчені встановили зв'язок між вживання гірської (джерельної) води та довгою тривалістю життя. Джерельна вода не вимагає додаткового очищення, після видобутку її відразу розливають в пляшки та закупорюють. Вона по-новому розкриває смак страв і напоїв.

Столово-мінеральна. Вода з рівнем мінералізації менше ніж 1 грам на літр називається столово-мінеральною. Її можна вживати щодня тривалий час без шкоди для здоров'я. Вона заповнює дефіцити в організмі, є профілактикою багатьох серйозних захворювань. Воду з вищим рівнем мінералізації не рекомендується пити без узгодження з лікарем.

Як зробити замовлення

Як замовити воду в Рівне на «Аквагід»? Введіть місто доставки, і на екрані з'явиться список всіх доступних операторів. У Рівному у вас є можливість замовити наступну воду:

Виберіть вподобану воду і натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». Сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора, де ви зможете ввести дані одержувача і при необхідності оплатити замовлення онлайн. Для швидкого та ефективного пошуку скористайтеся фільтрами на сайті «Аквагід». Ви можете впорядкувати воду за такими параметрами: ціна, тип, об'єм бутля, мінімальне замовлення, бренд. Пийте тільки чисту бутельовану воду і будьте здорові!