23 результати — показ 1 до 20.
 1. H2O

  Безкоштовна доставка
  від 60,00 ₴
 2. AquaCity

  Безкоштовна доставка
  від 50,00 ₴
 3. Аквія

  Безкоштовна доставка
  від 56,00 ₴
 4. Aquatoria

  Безкоштовна доставка
  від 45,00 ₴

Доставка води у Запоріжжі: якість питної води у місті, яку доставку вибрати

Мешканці Запоріжжя та Запорізької області часто скаржаться на стан водопровідної води, у неї неприємний запах і смак. З чим це пов'язано і де взяти запас чистої питної води про це докладно далі.

Якість води у Запоріжжі

Погіршення якості місцевої питної води пов'язане з сезонними явищами. Щорічно в період з березня по квітень і з липня по вересень в Дніпрі (головне джерело водозабору в цьому регіоні) спостерігається масове розмноження фітопланктону. В результаті загибелі діатомових, синьо-зелених водоростей може утворюватися неприємний запах води в джерелі. Подальше багатоступеневе очищення не завжди на 100% видаляє цей запах. Погані органолептичні властивості такої води не дозволяють використовувати її в якості питної та в побутових цілях.

Крім того, перед тим, як вода потрапляє у квартиру споживача, вона долає довгий лабіринт зі старих труб, які зсередини покриті іржею, містять інші механічні домішки, а також мікроорганізми. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, то намагайтеся обмежити вживання сирої води з-під крана. Такі методи очищення, як відстоювання або кип'ятіння води не здатні поліпшити якість водопровідної води. Не знаєте, де взяти запас чистої питної води? Скористайтеся послугами доставки бутельованої води, ваше життя зміниться на краще.

Переваги доставки води додому або в офіс

Основні переваги та вигоди, які ви отримуєте від співпраці з операторами по доставці води додому або в офіс:

 • Вам більше не потрібно постійно турбуватися про те, що вдома або в офісі закінчується вода. Домовтеся про регулярну доставку (це можуть бути певні дні або числа місяця) і вода завжди буде в достатній кількості під рукою.
 • Ви значно економите час, похід по воду, очікування в черзі біля пункту розливу або бювету забирає дорогоцінні хвилини, години, які ви можете провести з користю.
 • Тепер не потрібно носити важкі бутлі самому, за вас це зроблять кур'єри. Неважливо живете ви в приватному секторі або в багатоповерховому будинку, вам привезуть воду точно за адресою в заздалегідь обумовлений час.

Почніть користуватися послугами доставки води додому або в офіс і виділіть для себе всі переваги. Компанії створюють взаємовигідні умови співпраці, щоб ви поверталися знову і приводили нових клієнтів. Багато компаній пропонують своїм постійним клієнтам знижку на воду і супутні товари або інші бонуси.

Як вибрати компанію з доставки води

Якщо ви вперше замовляєте бутельовану воду, то зверніть увагу на наступні пункти. Це прості поради, які допоможуть швидко визначитися з вибором:

 • Запитайте у друзів або знайомих, чия думка для вас є авторитетною, якої вони користуються доставкою питної води в вашому місті.
 • Знайдіть повний список всіх операторів по доставці води, це легко зробити на нашому сайті.
 • Порівняйте ціни, зовнішній товар, вивчіть склад води, графік роботи компанії і т. д.
 • Зробіть замовлення першого бутля.

Якщо ви залишилися задоволені вибором компанії — вітаємо! Тепер на одну важливу задачу в вашому списку справ стало менше. Якщо вам не сподобалася якість обслуговування або сама вода, то не впадайте у відчай і виберіть іншу компанію. У Запоріжжі близько 20 видів води та операторів з доставки. Скористайтеся пропозиціями для нових клієнтів (безплатна доставка або безплатний бутель на пробу), щоб знайти прийнятну воду шляхом порівняння.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — це каталог операторів з доставки питної води в вашому місті. Цей сайт створений для того, щоб полегшити пошук підхожої компанії з виробництва та доставки бутельованої води. У Запоріжжі десятки компаній, щоб вибрати відповідну, потрібно вивчити кожен сайт, на що піде багато часу. «Аквагід» вже зробив цю роботу за вас.

Все, що від вас вимагається, вказати місто доставки, вибрати одну позицію зі списку і зробити замовлення. На нашому сайті зручно порівняти товари за зовнішнім виглядом, ціновою категорією. У кожного товару є короткий і докладний опис, щоб ви могли більше дізнатися про обрану воду. «Аквагід» обирають з наступних причин:

 • найповніший каталог операторів з доставки води;
 • якісні фото;
 • актуальна інформація від виробника;
 • інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.

Типи води

Не вся бутельована вода однакова. Є 5 основних типів, кожна компанія спеціалізується на виробництві однієї або декількох видів. Нижче докладніше про кожен тип питної води:

 • Артезіанська — природна вода, джерела знаходяться глибоко під землею. Вода видобувається з артезіанських свердловин. Їх глибина може бути різною від десятків до сотень метрів. Глибина артезіанської свердловини відповідає тому чи іншому геологічного періоду. Артезіанська вода проходить доочистку, щоб привести показники до норм питної бутельованої води. Цей тип прекрасно підходить для щоденного вживання в сирому вигляді. Також її можна використовувати для приготування їжі, холодних і гарячих напоїв.
 • Мінеральна — існує природна і штучно мінералізована вода. Природна вода видобувається з надр землі, вона природним чином насичується мінералами і іншими корисними компонентами. Штучно мінералізована вода збагачується мінералами в лабораторних умовах. Вона менш корисна від свого природного аналога. Природна мінеральна вода має приємні смакові якості, вона здатна поповнити дефіцити в організмі, таким чином вода позитивно впливає на здоров'я людини.
 • Очищена — в народі таку воду називають «мертвою», оскільки вона позбавлена ​​як шкідливих, так і корисних речовин. Попри це, вона призначена для пиття в сирому вигляді, приготування страв та використання в інших побутових цілях. Вода проходить багаторівневе очищення, щоб позбутися від механічних домішок різного розміру, органіки, вірусів і бактерій. Цей тип води вибирають багато сімей, оскільки у неї найнижча ціна.
 • Джерельна — природна вода, видобувається з поверхні землі. Гірську і талу воду також часто відносять до цього типу. Джерельна вода не потребує додаткового очищення. Вона проходить через природні фільтри (пісок, гравій тощо) і таким чином позбавляється від всіх небажаних домішок. Джерельна вода смачна і корисна. При тривалому вживанні очищає та омолоджує організм.
 • Столово-мінеральна — має більш концентрований склад мінералів, призначена для профілактики та лікування різних захворювань. Столово-мінеральна вода може мати різний рівень мінералізації. Для щоденного вживання підходить вода з показником < 1 г/л. Воду з вищим рівнем мінералізації слід вживати тільки з дозволу лікаря. Не займайтеся самолікування, тривале вживання води з високим рівнем мінералізації може порушити водно-сольовий баланс і негативно позначитися на роботі внутрішніх органів.

Як зробити замовлення

Щоб замовити воду в Запоріжжі, виберіть одну з перелічених вище позицій, перейдіть на сторінку товару або відразу натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ». У вашому місті працює доставка наступних брендів води:

Замовити воду можна за номером телефону, вказаним на сторінці товару, або заповнивши заявку онлайн. Після натискання на кнопку «ЗАМОВИТИ» сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора доставки води. Там ви зможете залишити дані одержувача та вказати спосіб оплати.