4 результати.

Доставка води у Кропивницькому: чому варто обрати питну воду в бутлях, як зробити замовлення

Неприємний смак і запах води з-під крана — вірна ознака того, що її краще не використовувати в якості питної. Народні методи «очищення» води, наприклад, відстоювання або кип'ятіння, зовсім трохи покращують органолептичні властивості. У сучасному світі легко забезпечити себе запасом чистої води. Що для цього потрібно? Скористатися послугами доставки питної води у Кропивницькому.

Якість води у Кропивницькому

Водоканал міста Кропивницький стверджує, що якість питної води відповідає всім санітарним нормам і правилам. Регулярний лабораторний контроль підтверджує цю інформацію. Однак задовільна якість води у Кропивницькому не означає, що її можна регулярно пити без шкоди для здоров'я.

Аналіз місцевої води приватною лабораторією показав до 19 % нестандартних проб, в той час, як цей показник в інших областях центрального регіону (Чернігівська, Вінницька, Черкаська) становить всього лише 5-9 %. Забір води в Кіровоградській області здійснюється з річки Дніпро (Кіровоградське водосховище), в якій міститься велика кількість гумінових речовин, що впливає на показник кольоровості води.

Також забір води здійснюється з двох підземних джерел. Однак, варто зазначити, що аналіз підземних вод в цьому регіоні показав підвищену жорсткість. Тривале вживання жорсткої води негативно позначається на роботі серцево-судинної системи, провокує захворювання суглобів, утворення каменів в жовчних шляхах, нирках. Фахівці не рекомендують пити воду з-під крана, а також з колонок, бюветів і інших подібних джерел. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, віддавайте перевагу сертифікованій бутельованій воді з доставкою додому або в офіс.

Переваги доставки води додому або в офіс

У доставки питної води безліч переваг, ви економите наступні ресурси:

 • Час. Вам більше не потрібно витрачати свій час, щоб забезпечити себе запасом чистої питної води: ходити в магазини, пункти розливу, набирати воду з бювету тощо. Замовити необхідну кількість бутлів можна не виходячи з дому.
 • Сили. Кур'єри доставлять потрібний об'єм води на 5 поверх і вище. Тепер вам не потрібно носити бутлі, вага яких досягає 20 кг за 1 шт.
 • Гроші. Часто вода в роздріб коштує дорожче. При замовленні від двох бутлів і більше багато компаній пропонують знижку на товар і безплатну доставку. Користуйтеся акціями та сезонними пропозиціями, це дозволить значно заощадити бюджет.

Зробіть своє перше замовлення бутельованої води додому або в офіс. Виділіть свої переваги та вигоди від співпраці з операторами по доставці питної води. Заощаджений час витратьте на виконання найпріоритетніших завдань або на відпочинок в колі друзів, сім'ї. У сучасному світі ми виконуємо десятки справ щодня. Звільніть себе хоча б від однієї — здобування запасу води, довірте цю справу професіоналам.

Як вибрати компанію з доставки води

Не знаєте, яку компанію з доставки води у Кропивницькому вибрати? Скористайтеся цими порадами від «Аквагіда»:

 1. Запитайте у друзів і знайомих, якою компанією користуються вони та чим їх приваблює продукція.
 2. Знайдіть повний список операторів з доставки в вашому місті.
 3. Зупиніть свій вибір на одній компанії, визначте, чи підходить вам ціна, тип води, графік роботи компанії тощо.
 4. Зробіть замовлення, оцініть смак і запах води, як швидко вона втамовує спрагу.

У Кропивницькому працюють близько 5 компаній з виробництва та доставки бутельованої води. Не впадайте у відчай, якщо вам не вдалося знайти прийнятного оператора з першого разу. Ви можете спробувати продукцію кожної компанії та зробити свій вибір шляхом порівняння. Звертайте увагу не тільки на якість води, але і на рівень обслуговування.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — це ваш помічник у пошуку бутельованої води з доставкою у Кропивницькому та інших містах України. Сервіс становить собою каталог, де зібрані абсолютно всі компанії з виробництва та доставки питної води в вашому місті. Ми постаралися максимально полегшити вам пошук і замовлення води. Сервіс «Аквагід» обирають з кількох причин:

 • найповніший каталог операторів з доставки води;
 • актуальні ціни, акції;
 • детальна інформація про товар від виробника;
 • наявність якісних фото, що дозволяє сформувати думку про бренд.

Типи води

Не вся бутельована вода однакова. Компанії можуть спеціалізуватися на виробництві одного або декількох типів. Основні типи питної бутельованої води з доставкою:

 • Артезіанська. Видобувається з артезіанських басейнів через свердловини, глибина яких може варіюватися. Це природна структурована вода, має гарну біологічну сумісність. Вона ідеально підходить для щоденного вживання в сирому вигляді, приготування страв, гарячих і холодних напоїв. Абсолютно нешкідлива для людини, дозволяє підтримувати здоров'я на досить високому рівні.
 • Мінеральна. Природна вода, в складі якої є мінерали, розчинні солі та інші корисні компоненти. Також призначена для щоденного вживання. Існує штучно мінералізована вода, це природна вода, яка збагачується мінералами в умовах лабораторії. Вона менш корисна, ніж природна мінеральна, але теж підходить для щоденного вживання.
 • Очищена. Вода з великих частіше поверхневих джерел, яка проходить багатоступеневу очистку: фільтри грубого і тонкого очищення, пом'якшення, знезараження, зворотний осмос. Такий складний технологічний процес дозволяє видалити з води всі небажані домішки. Однак разом з ними вода позбавляється від багатьох корисних компонентів, в тому числі природних мінералів. Проте очищена вода призначена для вживання в сирому вигляді, її вибирають багато українців, оскільки у неї найдоступніша ціна.
 • Джерельна. Природна вода, видобута з поверхні землі. Джерельна вода не потребує додаткового очищення. Проходження через ряд природних фільтрів (пісок, гравій), дозволяє позбутися від домішок. Ця вода має приємні смакові якості та унікальний склад, який позитивно впливає на здоров'я, в цілому омолоджує організм.
 • Столово-мінеральна. Мінеральна вода з концентрацією розчинних солей менше ніж 1 г на літр називається столовою. Її можна пити щодня без шкоди для здоров'я. Води з рівнем мінералізації більше ніж 1 г на літр відносяться до лікувальних. Їх призначають для профілактики або лікування багатьох захворювань, пов'язаних з дихальної, травної та серцево-судинною системою. Таку воду тривалий час вживати можна лише з дозволу лікаря.

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує випивати 1,5-2 л чистої води в день. Виберіть прийнятний для себе тип води, дотримуйтесь водного балансу, щоб продовжити свою молодість, привабливий зовнішній вигляд і добре самопочуття.

Як зробити замовлення

Як замовити воду у Кропивницькому на сайті «Аквагід». Звертаємо вашу увагу, що «Аквагід» — це не інтернет-магазин у звичному розумінні, а каталог, де зібрані всі оператори з доставки води. Безпосередньо замовлення та оплату товару ви здійснюєте на офіційному сайті компанії по доставці. Спочатку виберіть відповідну воду на сайті «Аквагід», натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ» і сервіс вас перенаправить на сторінку для оформлення заявки. Якщо ви не хочете вводити свої дані в електронну форму, то можете замовити воду за номером телефону. Користуйтеся послугами «Аквагіда», пийте чисту воду і будьте здорові!