5 результатів.
 1. Aquadelfia

  Безкоштовна доставка
  від 45,00 ₴

Доставка води у Житомирі: типи бутельованої води, як зробити замовлення

Якість водопровідної води не дозволяє використовувати її в якості питної. Щоб поліпшити смак такої води, українці кип'ятять її, відстоюють, фільтрують за допомогою дешевих фільтрів. Однак ці способи очищення давно застаріли. Сьогодні існують спеціальні сервіси з доставки чистої питної води додому або в офіс.

Якість води у Житомирі

Аналізи водопровідної води в Житомирі не відповідають жорстким санітарним нормам. Таку воду можна використовувати в якості технічної, в побутових цілях. Від вживання в сирому вигляді краще відмовитися. У житомирській воді завищені показники кольоровості та каламутності. Згідно з аналізами, вона містить хлор, марганець, залізо, амоній в концентрації вище допустимої норми. Якщо ви дбаєте про своє здоров'я, то пийте чисту воду, якість якої підтверджено сертифікатами.

Переваги доставки води додому або в офіс

Кожна людина хоча б раз у житті користувалася послугами доставки будь-яких товарів. Це зручний сервіс, який дозволяє економити наш головний ресурс — час. З кожним роком на ринку України стає все більше компаній з доставки питної води. Завдяки їм, у вас завжди буде достатній запас води вдома або в офісі. Компанії надають клієнтам сертифікати, що підтверджують високу якість води, в іншому випадку вони б не мали право поширювати свою продукцію. Асоціація бутельованих вод ретельно стежить за якістю питної води, піклуючись про здоров'я і довголіття споживачів.

Користуючись послугами доставки питної води в Житомирі, ви можете замовити потрібний об'єм води додому або в офіс. Неважливо, проживаєте ви в приватному секторі або в багатоквартирному будинку, працюєте в офісній будівлі, де число поверхів вимірюється десятками, кур'єри доставлять продукцію строго в зазначений час і місце. Тепер вам не потрібно самостійно ходити та набирати воду в точках розливу, колонках, бюветах, і нести важкі баклажки або бутлі в пункт призначення. Спробуйте хоча б раз замовити бутельовану воду, щоб зрозуміти всі переваги доставки.

Як вибрати компанію з доставки води

У Житомирі понад 15 видів води та операторів з доставки. Перший раз можуть виникнути труднощі з вибором підходящої компанії. Скористайтеся наступними порадами щодо вибору оператора по доставці питної води:

 • Запитайте у друзів, знайомих, якою доставкою вони користуються.
 • Ознайомтеся з усім переліком компаній з доставки в вашому місті (це зручно зробити на нашому сайті).
 • Почитайте відгуки в інтернеті про ці компанії.
 • Вивчіть цінову політику, асортимент, графік роботи компанії, доступні способи оплати, чи всі умови співпраці вас влаштовують.
 • Зробіть своє перше замовлення бутельованої води.

Якщо з першого разу вам не вдалося вибрати прийнятну компанію (не сподобався смак води, склад, робота менеджерів або кур'єрів), то спробуйте продукцію інших брендів. Великий асортимент води в Житомирі дозволяє вибрати найбільш прийнятний варіант. Багато компаній пропонують перший бутель води на пробу безплатно, безплатну доставку або інші вигоди клієнту при першому замовленні. Таким чином ви можете ознайомитися з усіма операторами по доставці питної води в місті та на цій підставі зробити свій вибір.

Чому обирають Аквагід

Щоб ви не витрачали час на пошуки всіх доступних операторів з доставки води в Житомирі, «Аквагід» зробив це за вас. Що являє собою сервіс «Аквагід»? Це найповніший каталог компаній з доставки води в Україні. Вкажіть місто, куди потрібно доставити воду і сайт згенерує список всіх доступних операторів. «Аквагід» — ефективний інструмент пошуку підходящої питної води в бутлях 19 л. Чому обирають саме нас:

 • якісні фото продукції, які дозволяють сформувати уявлення про бренд;
 • найповніший каталог чинних операторів з доставки води в Україні;
 • актуальна інформація від виробника про видобуток, способах очищення води, доставку та оплату;
 • інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, наявність фільтрів спрощує ознайомлення і вибір товару;
 • миттєвий відгук, завдяки якому ви за лічені хвилини оберете відповідного оператора і перейдете на сторінку замовлення.

Типи води

Існує 5 основних типів води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Кожна компанія може спеціалізуватися на виробництві одного або декількох типів вод. Більш докладно про кожен тип питної бутельованої води:

 1. Артезіанська. У цій води природне походження. Вона добувається з артезіанських свердловин. Глибина може варіюватися від десяток до сотень метрів. Кожній глибині відповідає свій геологічний період. Артезіанська вода надійно захищена від негативного впливу техногенних факторів різними шарами ґрунту. Таку воду розливають безпосередньо зі свердловини або додатково очищають, щоб позбавити від небажаних домішок і знизити концентрацію мінеральних речовин. Це необхідно, щоб привести показники води до встановлених норм бутельованої води.
 2. Мінеральна. Ще одна вода природного походження. Мінеральна вода насичується корисними компонентами природним шляхом без втручання людини. Така вода дуже корисна для здоров'я людини. Також існує так звана мінералізована вода. Цей тип штучно насичується мінералами в лабораторних умовах. Вона менш корисна, ніж природна мінеральна вода. Регулярне вживання мінералізованої води може порушити водно-сольовий баланс.
 3. Очищена. Вода проходить декілька ступенів очищення, як правило, 7-9. Її пропускають через ряд фільтрів з різним розміром отворів, щоб утримати великі та більш дрібні домішки. Після воду обробляють реагентами, бактерицидною лампою або іншими способами, щоб гарантувати бактеріологічну безпеку. Очищена вода повністю позбавлена ​​від шкідливих домішок, проте ретельне очищення прибирає з води та багато корисних компонентів. При цьому очищена вода підходить для щоденного вживання в сирому вигляді та в побутових цілях. Ціна цього виду води бюджетна за інші види.
 4. Джерельна. Вода, створена природою. На відміну від артезіанської, видобувається з поверхні землі. Це може бути тала або гірська вода. Джерельна вода володіє унікальним складом і властивостями, позитивно впливає на організм людини. Вона не потребує додаткового очищення та потрапляє в бутлі прямо з джерела водозабору. У джерельної води приємні смакові якості, завдяки чому її не набридає пити день за днем.
 5. Столово-мінеральна. У столово-мінеральних вод є три рівні мінералізації: низький, середній і високий. На відміну від звичайної мінеральної води, столово-мінеральна має більш концентрований склад. Для щоденного вживання підходить тільки вода з низьким рівнем мінералізації. Перед вживанням двох інших типів (особливо протягом тривалого періоду) потрібно проконсультуватися з сімейним лікарем. Столово-мінеральні води володіють профілактичними та лікувальними властивостями.

Як зробити замовлення

Готові замовити воду в Житомирі з доставкою додому або в офіс? Виберіть відповідну позицію зі списку доступних операторів у вашому місті. На сторінці товару ознайомтеся з інформацією від виробника і переконайтеся, що вам підходить ця продукція. Натисніть кнопку «ЗАМОВИТИ» і сайт перенаправить вас на офіційну сторінку оператора для оформлення заявки.

Важливо! Ви не здійснюєте оплату на сайті «Аквагід». Дані для доставки, оплата онлайн відбувається виключно на сайті оператора. Ви можете оформити замовлення двома способами: за номером телефону гарячої лінії або онлайн на сайті, заповнивши невелику електронну форму з даними. Користуйтеся послугами «Аквагід», пийте тільки чисту воду та будьте здорові!