2 результати.

Доставка води у Херсоні: як вибрати надійну компанію, типи води у бутлях з доставкою

Проблема чистої питної води гостро стоїть в південному регіоні, до якого належить Херсонська область. У порівнянні з іншими областями цього регіону, у Херсонській незначно відрізняються показники води в кращу сторону. Тому вкрай не рекомендується пити сиру воду з-під крана без будь-якої обробки. Більш докладно про те, як йдуть справи з якістю води в області та де замовити воду у Херсоні далі.

Якість води у Херсоні

За даними місцевого водоканалу питна вода відповідає всім санітарним і гігієнічним нормам. Однак аналізи проб незалежною лабораторією говорять про незадовільну якість. Джерела водозабору в Херсонській області входять в критичний клас забруднень (VI). Це обумовлено антропогенним забрудненням (промислові, стічні води). Місцеві жителі змушені пити воду, яка має до 80 % відхилення від норми питної.

У Херсоні водоканал здійснює забір води зі 135 підземних свердловин, які розкидані по всьому місту. Кількість проб водопровідної води, які значно відхиляються від норми, визначено для таких параметрів, як жорсткість, вміст нітратів, вміст солі. Якість артезіанської та колодязної води також не відповідає нормам питної. Не рекомендується пити воду з-під крана, колодязів тощо в неочищеному вигляді. Де взяти запас чистої питної води? Скористайтеся доставкою води у Херсоні.

Переваги доставки води додому або в офіс

Все більше українців використовують сервіси доставки різних товарів, адже це зручно і практично. Які переваги доставки води додому або в офіс? Вам більше не потрібно витрачати час на походи по воду до пунктів розливу, на колонку, до бювету і так далі. Вистоювати чергу і потім нести важкі бутлі додому. Кур'єри служби доставки привезуть вам потрібний обсяг води точно за вказаною адресою. Все що вам потрібно, зателефонувати за номером телефону гарячої лінії або залишити заявку онлайн. Це займе всього пару хвилин, а зекономлений час можна витратити на виконання інших завдань, відпочинок з сім'єю або друзями.

ВООЗ рекомендує пити протягом дня мінімум 1,5 л води. Дотримуватися водного балансу значно легше, якщо у вас вдома або в офісі буде перед очима бутель з водою. Завдяки механічній або електричній помпі, воду зручно набирати та пити протягом дня. Вода допомагає нашому організму функціонувати, вона позбавляє його від шкідливих речовин, насичує киснем, позитивно впливає на всі системи життєдіяльності. Достатня кількість води в організмі знімає симптоми перевтоми, регулює кров'яний тиск, розслаблює нервову систему, прибирає м'язові спазми. Почніть пити більше чистої бутельованої води та переконайтеся в її користі та перевагах доставки води додому або в офіс.

Як вибрати компанію з доставки води

У Херсоні можна замовити 3 види бутельованої води. Якщо ви не знаєте, якій компанії віддати перевагу, то скористайтеся наступними порадами:

  • Запитайте у друзів, хороших знайомих якою доставкою води користуються вони. Якщо вас влаштовує якість води у вашому офісі, то почніть замовляти воду цього бренду додому.
  • Знайдіть повний список доступних операторів з доставки води в вашому місті. Найзручніше це зробити на сайті «Аквагід».
  • Зверніть увагу на вартість за 1 бутель, тип води, кількість бутлів в мінімальному замовленні, графік роботи компанії та інші ключові моменти.
  • Якщо вам підходить компанія, зробіть замовлення першого бутля та оцініть сервіс обслуговування, смакові якості води.

Не вдалося знайти відповідну компанію з першого разу? Не впадайте у відчай, адже ринок компаній стрімко зростає і ви завжди можете замовити воду у Херсоні іншого бренду.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — інструмент для пошуку питної води в бутлях від 13 л до 20 л у вашому місті. Це свого роду каталог, в якому зібрані всі доступні оператори з доставки води в конкретному місті, селі, селищі України. У нас ви легко виберете відповідну воду. Цьому посприяють якісні фото, які допоможуть сформувати попередню думку про компанії, актуальні ціни, акції, інформація від виробника. Ми працюємо без посередників, напряму з операторами по доставці питної води у Херсоні. Сайт «Аквагід» дозволяє економити ваш час при пошуку прийнятної компанії по доставці води.

Типи води

Є кілька типів бутельованої води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Всі вони відрізняються мінеральним складом, властивостями та впливом на організм людини. Також всі типи води відрізняються ціною. Детальніше про кожен тип питної води:

  • Артезіанська. Природна негазована вода, видобувається з артезіанських свердловин, глибина яких може варіюватися в межах 40-400 м під землею. Артезіанська вода надійно захищена від негативного впливу факторів навколишнього середовища завдяки кільком шарам ґрунту. Цей тип води проходить додаткове очищення, щоб позбутися від всіх небажаних домішок і відповідати всім нормам питної. Артезіанська вода призначена для щоденного вживання: пиття в сирому вигляді, приготування страв та напоїв, не має вікових обмежень.
  • Мінеральна. Ще один природний тип води з унікальним мінеральним складу. Цей тип природним чином насичується мінералами. Видобувається аналогічним способом, що й артезіанська вода. Природна мінеральна вода позитивно впливає на організм людини, при тривалому вживанні заповнює дефіцити.
  • Також існує штучно мінералізована вода, вона менш корисна ніж природна, але теж підходить для щоденного вживання. Штучно мінералізована вода насичується мінералами на виробництві, тобто в лабораторних умовах.
  • Очищена. Як правило, водопровідна вода, яка проходить ретельне додаткове очищення. Вона проходить 5-9 ступенів технологічного процесу, це фільтр грубої та тонкої очистки, пом'якшення, знезараження і зворотний осмос. Завдяки такому глибокому очищенню, вода позбавляється від всіх небажаних домішок, але разом з ними, вона також позбавляється від деяких корисних компонентів. Очищена вода підходить для пиття в сирому вигляді, приготування страв, гарячих і холодних напоїв, використання в інших побутових цілях.
  • Джерельна. Природна вода, видобута з поверхні землі, а не з підземних басейнів. Попри спосіб видобутку, не вимагає додаткового очищення, а відразу поміщається в бутель для транспортування. Природними фільтрами служать гравій та пісок. Джерельна вода володіє унікальним складом, смаком, має цілющі властивості. Така вода виводить шкідливі речовини з організму, тим самим продовжуючи молодість. Доведено, що жителі гірських регіонів, які вживають в якості питної джерельну воду відрізняються довшою тривалістю життя.
  • Столово-мінеральна. Має концентрований склад мінеральних речовин. Тільки вода з рівнем мінералізації < 1 г/л може називатися столово-мінеральної. Її можна пити щодня без консультації лікаря. Не підходить для кип'ятіння, оскільки може утворювати наліт. Столово-мінеральна вода часто використовується для профілактики різних захворювань.

Як зробити замовлення

Щоб замовити воду у Херсоні, виберіть одну позицію зі списку вгорі цієї сторінки. Ви можете перейти до замовлення відразу або докладно ознайомитися з інформацією від виробника на сторінці товару і після цього натиснути кнопку «ЗАМОВИТИ». Оформити заявку можна двома способами: телефоном або онлайн. На сторінці оператора, куди вас автоматично перенаправить «Аквагід», вкажіть актуальні дані одержувача і чекайте своє замовлення вдома або в офісі строго за адресою. Пийте тільки чисту воду і користуйтеся послугами «Аквагіда».