9 результатів.
 1. Adam's

  Безкоштовна доставка
  від 70,00 ₴

Доставка води у Миколаєві: переваги доставки води, як зробити замовлення

Однією з головних проблем України сьогодні є якість питної води в південному регіоні. До нього відноситься Одеська, Херсонська, Миколаївська область та Крим. Що впливає на якість і де взяти запас чистої питної води у Миколаєві. Про це ми розповімо докладно далі.

Якість води у Миколаєві

Водозабір для Миколаєва та області здійснюється з великих річок і басейнів, проте в південному регіоні найвищий показник рівня антропогенного забруднення. Тобто в воді містяться промислові та побутові стічні води. Крім цього на якість води впливають зношені очисні споруди. Згідно з аналізами проб води місцеві жителі вживають технічну воду. Відхилення від норми питної води становить 80 %.

Серед усіх областей південного регіону саме в Миколаївській області відзначають гіршу якість артезіанської води. Загальна проблема полягає в жорсткості та високій мінералізації. Кринична вода також має підвищений рівень жорсткості, мінералізації та містить певну кількість нітратів. Вкрай не рекомендується пити сиру воду з-під крана. Як забезпечити себе запасом води? Сьогодні існують компанії з доставки питної води у Миколаєві, які можуть доставити потрібний обсяг в будь-яку точку міста.

Переваги доставки води додому або в офіс

Якщо ви ще не користувалися доставкою води у Миколаєві, то відкрийте для себе всі переваги цього сервісу:

 • Виключно чиста вода. Продукція під реалізацію має сертифікати якості. Вода відповідає всім санітарним нормам питної. Вживання такої води не шкодить організму, а, навпаки, дозволяє підтримувати його і навіть покращувати.
 • Економія ресурсів. Користуючись послугами доставки води, ви економите час, сили та гроші. На замовлення ви витратите всього пару хвилин вашого часу. Вам більше не потрібно носити важкі бутлі самостійно. Як правило, вода в роздріб коштує дорожче, ніж при замовленні від двох і більше бутлів в службі доставки.
 • Вигідні умови співпраці. Багато компаній з виробництва та доставки води пропонують своїм клієнтам знижки та акційні пропозиції, таким чином ви теж отримуєте вигоди від співпраці.

Оператори здійснюють доставку води додому або в офіс. Чому так важливо пити воду протягом дня будь-якій людині? Уже всі напевно знають, що людський організм на 60-70 % складається з води. Це означає, що якщо не поповнювати її запаси, то його робота значно погіршиться. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує пити не менше 30-40 мл чистої води в перерахунку на 1 кг поточної ваги. Організуйте регулярну доставку води додому або в офіс, щоб вона завжди була в достатній кількості та вільному доступі. Почніть дотримуватися водного балансу і ви побачите, як покращиться якість вашого життя.

Як вибрати компанію з доставки води

У місті Миколаїв близько 10 компаній з доставки води. У вас можуть виникнути труднощі з вибором. Зверніть увагу на наступні поради, як вибрати компанію з доставки води у вашому місті:

 • Запитайте у знайомих, якою доставкою вони користуються. Якщо вам подобається вода в вашому офісі, почніть замовляти її додому. Компанії часто в таких випадках роблять знижку на свою продукцію.
 • Знайдіть повний список операторів у вашому місті. Це легко зробити на сайті «Аквагід».
 • Вивчіть цінову політику, графіки роботи компаній, склад води та інші важливі нюанси.
 • Зробіть своє перше замовлення бутельованої води та оцініть якість обслуговування і продукції.

Не впадайте у відчай, якщо вам не вдалося знайти прийнятну фірму з першого разу. У Миколаєві велика різноманітність операторів. Ви можете вибрати іншу стратегію: по черзі ознайомиться з кожним брендом і в результаті зробити свій вибір. Багато компаній з доставки води пропонують безплатно ознайомитися зі своєю продукцією або інші вигоди при першому замовленні.

Чому обирають Аквагід

«Аквагід» — ефективний інструмент для пошуку питної бутельованої води в Україні. При виборі підхожої компанії, вам не потрібно вивчати кожен сайт окремо. На «Аквагіді» зібрані всі оператори з доставки води в вашому місті. Тут ви знайдете якісні фото, які допоможуть сформувати думку про бренд, короткий і докладний опис товару, тільки актуальні ціни та акційні пропозиції. Все що від вас потрібно — вказати місто доставки та вибрати одну із запропонованих позицій. «Аквагід» максимально спрощує пошук і замовлення води, переконайтеся в цьому самі.

Типи води

Бутельована вода буває різних видів. Компанія може спеціалізуватися на виробництві та доставці одного або декількох видів. Які бувають типи питної води:

 • Артезіанська. Цей тип води видобувається з підземних артезіанських басейнів. Товсті шари ґрунту служать надійним захистом від негативного впливу навколишнього середовища, антропогенного чинника. Попри те, що артезіанська вода чиста від природи, вона проходить доочистку, щоб привести показники до норми питної. У артезіанської води прекрасні смакові якості, вона позитивно впливає на організм при регулярному вживанні. Підходить для пиття в сирому вигляді, приготування їжі.
 • Мінеральна. Також видобувається з надр землі, збагачується натуральними мінералами природним чином. Вживання цього виду води заповнює дефіцити в організмі, що може бути профілактикою багатьох серйозних захворювань. Також є таке поняття, як штучно мінералізована вода. Вона збагачується мінералами на виробництві. Така вода менш корисна, ніж природна, проте вона підходить для щоденного вживання в сирому вигляді.
 • Очищена. При виробництві цієї води використовується багатоступенева система очищення. Вона передбачає наступні етапи: фільтр грубої та тонкої очистки, пом'якшення, знезараження, зворотний осмос. Кожна компанія може додавати або змінювати деякі ступені технологічного процесу. Очищена вода найдоступніша за ціною з усіх типів бутельованої води, саме тому вона популярна серед українців. Але варто зазначити, що разом зі шкідливими домішками, вода в процесі очищення позбавляється від деяких корисних компонентів. Очищена вода не зашкодить здоров'ю, але й особливої ​​користі не принесе. Цей тип води призначений для пиття, приготування страв, напоїв, використання в інших побутових цілях.
 • Джерельна. Природна вода з поверхні землі. Не потребує додаткового очищення. Вода природним чином очищається, проходячи через ряд натуральних фільтрів, а саме через гравій і пісок. Джерельна вода має унікальний мінеральний склад, який позитивно впливає на організм людини. Жива структурована вода виводить всі шкідливі речовини з організму, омолоджуючи його і забезпечуючи довголіття. Вже давно встановлено зв'язок між тривалістю життя людей з гірських регіонів і вживанням чистої джерельної води.
 • Столово-мінеральна. Має більш концентрований склад мінералів і розчинних солей. Столову воду з рівнем мінералізації менше ніж 1 грам на 1 літр можна вживати щодня. Перед вживанням води з вищим показником мінералізації, потрібно проконсультуватися з лікарем. Столово-мінеральна вода може мати специфічний смак. Така вода покращує травлення, підтримує водно-сольовий баланс організму.

Як зробити замовлення

Щоб замовити воду у Миколаєві, виберіть одну воду зі списку доступних у вашому місті (це потрібно зробити у верхній частині сторінки). У місті Миколаїв у вас є можливість замовити воду наступних торгових марок: «Вода Аляска»«Моршинська»«Південне джерело»«H2O для всієї родини»«Таурус»«О ла бланш» і інші. Замовте вибрану воду за номером телефону або онлайн. По кліку на фото, відкриється повна сторінка товару з докладним описом. Для замовлення натисніть відповідну кнопку і сайт перенаправить вас на сторінку оператора, де ви зможете залишити дані одержувача. Пийте тільки чисту воду і будьте здорові!