11 результатів.
 1. Aqua Puls

  Безкоштовна доставка
  від 60,00 ₴
 2. АКВА

  Безкоштовна доставка
  від 59,00 ₴
 3. Вінні

  Безкоштовна доставка
  від 89,00 ₴
 4. Рідна

  Безкоштовна доставка
  від 55,00 ₴

Доставка води у Вінниці: основні переваги, як вибрати компанію

Якість водопровідної води у Вінниці поступово погіршується. Це підтверджують аналізи проб і відгуки місцевих жителів. Воду з місцевих колодязів також не бажано вживати на постійній основі. Детальніше про якість води в місті Вінниця та де взяти чисту питну воду в цьому регіоні далі.

Якість води у Вінниці

Основним джерелом водопостачання Вінниці, а також Хмільника та Калинівки є річка Південний Буг. На березі цієї річки велика кількість будівництв і ферм, які зливають туди відходи, добрива, через що стан води погіршується з кожним днем. Перед тим, як потрапити до вас у будинок, вода проходить кілька стадій очищення. Однак аналізи проб водопровідної води в Вінниці показали, що у неї перевищені показники кольоровості, каламутності, вмісту марганцю, заліза.

Крім цього води Південного Бугу забруднені амонієм. Ця хімічна речовина надає специфічний неприємний запах і смак воді. Щоб усунути цей ефект, місцевий водоканал додав в схему очищення два додаткових реагенти — активоване вугілля і цеоліт. Попри всі методи очищення, не можна стверджувати, що тривале вживання водопровідної води в Вінниці не позначиться на вашому здоров'ї. Краще віддати перевагу бутельованій продукції, в якості якої ви впевнені.

Переваги доставки води додому або в офіс

Багато людей вже оцінили переваги послуги доставки води у Вінниці. Компанія з доставки питної води економить ваш час, що в сучасному світі є дуже цінним ресурсом. Вам більше не потрібно витрачати час і сили, щоб набрати воду в джерелі або купити в магазині, потім принести додому. Кур'єри доставлять вам потрібний об'єм питної води в потрібне місце, неважливо будинок це або офіс. Ви можете укласти з компанією договір на певний термін, наприклад, пів року і протягом цього часу ви можете забути про те, що вам потрібно десь дістати питну воду.

Чому так важливо пити чисту бутельовану воду? ВООЗ рекомендує вживати в день не менше 30 мл води на 1 кг поточної ваги. Це дозволяє нормалізувати обмінні процеси в організмі, позбавити його від токсинів. Дотримуючись водного балансу, ви відчуєте поліпшення в самопочутті та побачите зовнішні зміни. Користуючись послугами компаній з доставки води у Вінниці, у вас завжди буде необхідна кількість чистої води під рукою. Не знаєте як вибрати відповідну компанію? Тоді наступна інформація для вас.

Як вибрати компанію з доставки води

На ринку України представлені десятки компаній з доставки питної води. Як вибрати найбільш прийнятну? Кілька порад від «Аквагіда»:

 • поцікавтеся у друзів, знайомих, якою фірмою користуються вони, почитайте відгуки в інтернеті;
 • вивчіть весь список доступних компаній, це зручно зробити на нашому сайті;
 • оцініть, чи відповідає вашим потребам продукція обраної компанії: об'єм бутля, ціна, графік роботи компанії, вартість доставки і т. д.

Багато компаній пропонують безплатно ознайомитися з їхньою продукцією. Це гарна можливість вибрати для себе відповідну питну воду та сервіс доставки у Вінниці та інших містах області.

Чому обирають Аквагід

Сайт «Аквагід» створений для того, щоб полегшити вибір і замовлення питної води користувачеві. Наш сервіс — це каталог, в якому зібрані всі оператори доставки води в Україні. Завдяки «Аквагіду» ви всього за кілька хвилин можете вибрати і замовити воду в Вінниці та інших містах. У нас найбільший список операторів доставки питної води. Ми напряму співпрацюємо з постачальниками, вам не потрібно буде переплачувати за посередництво.

На нашому сайті ви також можете відстежити акційні пропозиції від компаній з доставки. Це дозволяє економити гроші. Акції завжди знаходяться в топі списку, ви їх точно не пропустите. У нас тільки актуальна інформація від постачальників: наявність продукції, вартість, короткий опис і так далі. Сайт «Аквагід» — це ефективний інструмент для пошуку та замовлення питної води у Вінниці та інших містах України.

Типи води

Є кілька типів питної води. Деякі з них підходять для щоденного вживання, інші рекомендується пити нетривалий час в профілактичних або лікувальних цілях. Які існують типи води:

 • Артезіанська — природний тип, який видобувається зі свердловин глибиною 40 м і більше. Завдяки тому, що басейни з водою знаходяться глибоко під землею, вона захищена від зовнішніх забруднювачів. Артезіанська вода не вимагає додаткового очищення. У неї прекрасні смакові якості, цей тип води вибирають найчастіше. Артезіанська вода підходить не тільки для пиття, але і для приготування страв, вони своєю чергою, розкриваються по-новому.
 • Мінеральна — ще один природний тип води. Мінеральна вода відрізняється від артезіанської тим, що в складі є мінерали, які здатні заповнити дефіцити в організмі людини. Така вода мінералізується природним чином. Її можна вживати щодня без шкоди здоров'ю. Існує також штучно мінералізована вода. Її насичують мінералами в лабораторії. Така вода менш корисна для організму, при тривалому вживанні вона може порушити водно-сольовий баланс.
 • Очищена — вода з різних джерел проходить ретельне очищення в лабораторії. В результаті такого очищення вона позбавляється як шкідливих, так і корисних компонентів, тому її часто називають «мертвою». Вживання очищеної води не завдасть шкоди організму, проте для щоденного використання краще віддати перевагу артезіанській або мінеральній воді.
 • Джерельна — цей тип води також має природне походження. На відміну від артезіанської, вона видобувається з поверхні землі. Попри спосіб видобутку, джерельна вода не вимагає додаткового очищення, її відразу можна пити. Природними фільтрами виступають гравій та пісок. У джерельної води відмінні смакові якості.
 • Столово-мінеральна — у складі цього типу більше мінералів у порівнянні з природною мінеральною водою. Таку воду використовують для профілактики або лікування різних захворювань. За допомогою столово-мінеральної води з високим рівнем мінералізації можна вилікувати багато захворювань шлунково-кишкового тракту. Курс приймання повинен призначити ваш лікар. Столово-мінеральна вода не підійде для щоденного використання, також не рекомендується готувати їжу на такій воді.

Як зробити замовлення

Щоб замовити воду в Вінниці на сайті «Аквагід», виберіть прийнятну пропозицію зі списку. Шукаєте конкретний товар? Напишіть назву в рядку пошуку і натисніть кнопку «знайти». Також ви можете легко знайти потрібну бутельовану воду завдяки фільтрам. Всі товари можна відфільтрувати за типом води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна; мінімальним замовленням: один, два або три бутлі; обсягом, а також торговою маркою. У Вінниці у вас є можливість оформити доставку питної води наступних брендів:

Обрану продукцію ви можете замовити двома способами: онлайн або за номером телефону. Доставку онлайн ви оформляєте безпосередньо на сайті постачальника, «Аквагід» перенаправить вас на відповідну сторінку. Там ви зможете ввести всі необхідні дані для доставки води у Вінниці. Інтерфейс сайту «Аквагід» простий і зрозумілий, навіть малодосвідчений користувач легко зможе знайти прийнятну воду та оформити замовлення — спробуйте зробити це прямо зараз!