Сєвєродонецьк

Відображаються усі з 3 результатів

Доставка води у Сєвєродонецьку

Оперативний черговий ЛОДА: (06452) 4-13-03 (цілодобово). Звертайтеся з питань евакуації та у випадках важкої ситуації.

Адресна доставка гуманітарної допомоги. Заявки приймаються за номером +380993903194


Місцеві жителі з моменту утворення міста, пишалися якістю питної води. Згодом якість водопровідної води стала погіршуватися, люди вдавалися до очищення в домашніх умовах: відстоюванню і кип'ятінню. Сьогодні все більше сєвєродончан віддають перевагу доставці бутельованої води додому або в офіс.

Якість води у Сєвєродонецьку

За даними Сєверодонецького водоканалу в пробах питної води не зареєстровані відхилення від санітарно-гігієнічних норм. Головним джерелом водозабору в місті є річка Сіверський Донець. Селища, що розташовані поряд, забезпечуються водою з підземних басейнів, тому на якість води в цих районах не впливає стан води в річці. Сезонне погіршення якості води в Сіверському Донці пов'язано з розмноженням певного типу водоростей, які виділяють амоній в результаті загибелі. Ця речовина може вплинути на органолептичні властивості води.

Попри те, що вода проходить багатоступеневу очистку, до того, як вона потрапляє в будинки споживачів, їй необхідно пройти довгий лабіринт зі старих труб. Така «подорож» залишає в воді сліди іржі, інших механічних домішок, мікроорганізми, в тому числі віруси та бактерії. Все ще хочете пити сиру воду з-під крана? Якщо ви по-справжньому піклуєтесь про своє здоров'я, то пийте тільки чисту бутельовану воду з доставкою додому або в офіс.

Переваги доставки води додому або в офіс

Сучасні люди вже давно користуються послугами доставки будь-яких продуктів, адже це зручно і практично. У сервісів доставки питної води теж є свої переваги. Вам більше не потрібно витрачати час на походи по воду і самому носити важкі бутлі, за вас це зроблять кур'єри. Компанії пропонують своїм клієнтам вигідні умови співпраці: доступні ціни, акційні пропозиції, безплатна доставка і т. п. Щоб замовити воду, потрібно зробити один маленький дзвінок або залишити заявку онлайн. Всього пара хвилин вашого часу й у вас буде запас чистої питної води в зазначений час і в зазначеному місці.

Чому так важливо мати воду в достатній кількості та в вільному доступі? Вченими давно доведено переваги дотримання водного балансу. Оскільки організм (згідно з новими даними) на 60-70% складається з води, вона бере участь у всіх процесах життєдіяльності. Почніть пити більше чистої води протягом дня і зовсім скоро ви побачите позитивні зміни. Достатня кількість води в організмі прискорює метаболічні процеси, покращує мозкову діяльність, м'язову витривалість, допомагає боротися зі стресами. Замовте перший бутель води додому або в офіс і відчуйте на собі всі переваги доставки.

Як вибрати компанію з доставки води

У великих містах України, обласних центрах, великий вибір компаній з доставки питної води. Де замовити воду у Сєвєродонецьку? На території цього міста працює всього два місцевих оператора: «Льодовикова» і «Сосновий бір». Їх вода незначно відрізняється один від одного за складом і ціною. Також у жителів Сєвєродонецька є можливість замовити воду популярних брендів «Моршинська» та «Вода Аляска» в бутлях 18,9 л від великого оператора доставки води IDS Borjomi Ukraine. Поцікавтеся у знайомих, якою доставкою вони користуються. Якщо вас не задовольнить якість продукції або рівень обслуговування, ви завжди можете вибрати іншу компанію.

Чому обирають Аквагід

Сайт «Аквагід» створений з турботою про споживача. Тут ви знайдете найповніший список операторів з доставки питної води у Сєвєродонецьку та інших містах України. У нас можна вибрати воду по фото, порівняти ціни, відфільтрувати за типом води, мінімальним замовленням. «Аквагід» – це ефективний інструмент для пошуку питної води в вашому місті. Також на сторінках товару ви знайдете актуальну інформацію від виробника та акційні пропозиції. Вам не потрібно вивчати кожен сайт оператора окремо, вся необхідна інформація вже зібрана на «Аквагіді». Просто виберіть найбільш прийнятну позицію із запропонованих і тисніть кнопку «замовити».

Типи води

Бутельована вода може бути різних типів. Виділяють п'ять основних типів води: артезіанська, мінеральна, очищена, джерельна, столово-мінеральна. Вони відрізняються складом, призначенням, властивостями. Яку воду замовити у Сєвєродонецьку? Далі докладно про кожен з типів питної води.

  • Артезіанська. Це вода природного походження. Джерелом є підземні басейни. Вода видобувається з артезіанської свердловини, глибина якої може варіюватися. Свердловині відповідає певний геологічний період. Артезіанська вода проходить додаткове очищення, щоб привести показники води до норми питної. Попри доочистку вона зберігає природну структуру і вкрай корисна для здоров'я людини. Ідеально підходить для щоденного вживання, приготування їжі, напоїв.
  • Мінеральна. Ще одна природна вода, в складі якої є природні мінерали. Така вода здатна заповнити дефіцити в організмі. Страви та напої, приготовані на ній по-новому розкривають свій смак і аромат. Є також штучно мінералізована вода, її насичують мінералами в лабораторії. Вона менш корисна, ніж природна, проте підходить для щоденного вживання. У мінеральної води приємні смакові якості, вона швидко втамовує спрагу.
  • Очищена. Вода проходить багатоступеневу систему очищення, завдяки чому повністю позбавляється від всіх домішок, в тому числі й деяких корисних компонентів. Технологічний процес, як правило, складається з наступних етапів: проходження через фільтр грубого очищення, фільтр тонкого очищення, пом'якшення, знезараження і зворотний осмос. Таким чином вода стає придатною для пиття і безпечною для здоров'я людини. Також очищену воду можна використовуватися в побутових і технічних цілях.
  • Джерельна. Природна вода, на відміну від артезіанської видобувається не з надр землі, а з її поверхні. Вона проходить через ряд природних фільтрів, що позбавляє воду від небажаних домішок. У джерельної води унікальний мінеральний склад. Це жива вода, яка позитивно впливає на здоров'я людини. Тривале її вживання омолоджує організм. До категорії джерельної часто відносять гірську і талу воду, більшість жителів гірських регіонів п'ють саме таку воду і відрізняються більшою тривалістю життя.
  • Столово-мінеральна. Це вода з рівнем мінералізації (концентрацією розчинних солей) < 1 г/л. На відміну від вод з вищим рівнем мінералізації, столово-мінеральну воду можна пити протягом тривалого часу без шкоди здоров'ю. Вживання такої води може бути профілактикою багатьох серйозних захворювань. Води з рівнем мінералізації > 1 г/л відносяться до лікувальних. Їх рекомендовано пити тільки з дозволу лікаря. Інакше можна порушити водно-сольовий баланс і роботу внутрішніх органів.

Як зробити замовлення

Щоб замовити доставку питної води у Сєвєродонецьку, виберіть один бренд води з представлених вгорі цієї сторінки. Ви можете відразу натиснути кнопку «замовити» під фото або ж перейти на сторінку товару, більш детально вивчити інформацію від виробника і якщо вас все влаштовує, натиснути кнопку «замовити». Сервіс «Аквагід» перенаправить вас на офіційну сторінку оператора, де ви зможете ввести дані одержувача і якщо маєте бажання оплатити замовлення. Також у вас є можливість замовити воду за телефоном. Вам необхідно буде вказати наступну інформацію: ім'я одержувача, адреса доставки, кількість бутлів. Пийте тільки чисту воду і користуйтеся послугами «Аквагіда».